üff başlığınızı kendiniz bulun tıkandım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendi doğanda huzur bul

kendi doğanda huzur bul

Ayurveda nedir? Ayurveda bir yaşam sanatıdır. Amaç, kişiyi iyileştirmek yaşam süresini ve kalitesini yükseltmektir. Bu günlük yaşam sanatı pratik, felsefik ve spiritüel aydınlanmadan gelişmiştir ve kökeni yaradılışı anlamaya dayanır. Mutluluk ve sağlığın da temelinde bulunan, kişinin eşsiz beden tipini, ruhunu, zihnini ve elementlerinin birleşimini anlamamızı sağlar. Dengeli bir vücut, dengeli...
  2. Bunun başlığını siz bulun...

Bunun başlığını siz bulun...

Ilık rüzgarla gelen bir müzik sesiyle dalıverdim uzaklara; "Aşık olmak günahsa ben bir günahkarım, pişman değilim tanrım…" diyordu yumuşak bir ses… bir sızı saplandı ilk önce kalbime… sensizlik yüreğimi yakıyordu, sana hasrettim… sarı kurumuş yapraklar arasında yürürken rüzgarın yüzüme vurmasıyla kokunu duydum sanki… yalnızdım… mutsuzdum, sen yoktun… ebediyen gitmiştin… Şimdi yanımda...
  3. Neşe Karaböcek - Kendim Ettim Kendim Buldum

Neşe Karaböcek - Kendim Ettim Kendim Buldum

Karadır şu bahtım kara sözüm kâr etmiyor yâra Karadır şu bahtım kara sözüm kâr etmiyor yâra Sen düşürdün beni dara eyvah eyvah eyvah ey Sen düşürdün beni dara eyvah eyvah eyvah ey Kendim ettim kendim buldum kendim ettim kendim buldum Gül gibi sarardım soldum eyvah eyvah eyvah ey Kendim ettim kendim buldum kendim ettim kendim buldum Gül gibi sarardım soldum eyvah eyvah eyvah ey Bilmez yar...
  4. Gülben Ergen kendim ettim kendim buldum dedi

Gülben Ergen kendim ettim kendim buldum dedi

gülben ergen sibel can tartışması gülben ergen seren serengil tartışması fotoları haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz aylarda, aynı uçakta seyehat eden Gülben Ergen ve Sibel Can arası daha sonra açılmıştı Melek'lerim. Sibel Can'ı görmedim demesinin ardından, Gülben Ergen Seren Serengil tartışması da gündeme gelmişti. Bu duruma Seren Serengil'in karışması, Sibel Can'ın ise suskun kalması...

Sayfayı Paylaş