gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

uğur ışılak-aşkım sana emanet

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

ayriligin vaktidir askim sana emanet ayriligin vaktidir askim sana emanet ana sutu gibidir askim sana emanet ana sutu gibidir askim sana emanet bir kunyedir bu sana ardir namustur cana gözun gibi bak ona askim sana emanet askim sana emanett
    icimde bir huzun var hic olmadi bu kadar gidiyorum nazli yar askim sana emanet icimde bir huzun var hic olmadi bu kadar gidiyorum nazli yar askim sana emanet

ömrum bitti biyerde askina kara perde omrum bitti yerdee askina kara perde sahidindir mahserde askim sana emaner sahidindir mahserde askim sana emanet bir kunyedir bu sana ardir namustur cana gözun gibi bak ona askim sana emanet askim sana emanet

icimde bir huzun var hic olmadi bu kadar gidiyorum nazli yar askim sana emanet icimde bir huzun var hic olmadi bu kadar gidiyorum nazli yar askim sana emanet askim sana emanettt

uğur ışılak-aşkım sana emanet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur ışılak-aşkın cenazesi var

uğur ışılak-aşkın cenazesi var

Yıkıldı hayalim enkaza döndüm Korktuğum başıma geldi bu akşam Parlayan ışıktım bir anda söndüm Umutlar mazide kaldı bu akşam Aşıklar ağlasın Karalar bağlasın Aşk öldü bu akşam Nağmelerin yerine bu gün sala sesi var Söyleyin aşıklara aşkın cenazesi var Yükledim sırtıma derdi elemi Kör oldu gözlerim görmez alemi Gönül celsesinde kırdım kalemi Sevdamın vadesi doldu bu akşam...
  2. uğur ışılak-dizginle aşkını

uğur ışılak-dizginle aşkını

uğur ışılak dizginle aşkını boşa mecnun olup leyla arama boşa mecnun olup leyla arama dizginle aşkını çöl şımarmasın sevda lehçesinde çok söz var ama beyhude konuş ki dil şımarmasın Boşa mecnun olup leyla arama Dizginle aşkını çöl şımarmasın Sevda lehçesinde çok söz var ama Beyhude konuş ki dil şımarmasın Gönül zarar eder dünya karıyla Yoğrul aşıkların ahuzarıyla Yanıp tutuşursan dostun...
  3. uğur ışılak-yağmurlar ıslanmasın

uğur ışılak-yağmurlar ıslanmasın

Ben türkü saplarım aşkın bağrına Ta ki derinlerden yanasın diye Haykırsan da kulak vermem çağrına İsmimi yürekten anasın diye Tariften mahrumdur bendeki çile Her çile yol almaz bu hasret ile Tebessüm ederim ölüme bile Azrail sevdamı sınasın diye "Aşk ki aşktır varsa sonunda ziyan İstemem vuslatı olsa da ayan Sevdamı tarihe eyledim beyan Mecnunu Leylayı kınasın diye..."
  4. uğur ışılak-yıldırım gibi

uğur ışılak-yıldırım gibi

Lutfedilen ömrümü sana bahsettim Her nefes,her adim izledim seni Gözlerini yüregime naksettim Kendi gözlerimle gözledim seni Tahmmülüm yok,yeter artik anla beni Konusturma iki eli kanla beni Haykiriyorum özledim seni... Yildirim gibi düstü Hasretin kucagima yakalandim sucüstü Kiydim genclik cagima Kora dönmedikce türkü yakmadim Son damla tasmadan yakip yikmadim Birkez olsun doya doya...
  5. uğur ışılak-vuslatsız sevgi

uğur ışılak-vuslatsız sevgi

Yürüdükçe gölgem kayboldu benden Vuslatsız sevdamdan usanır oldum Ruhuma giydiğim candan bedenden Belirdikçe aşkım utanır oldum Çırpınır duramaz can kafesinde Son sözü sonsuzluk son nefesinde Kırıldı kalemim aşk celsesinde Urgana sehpasız uzanır oldum Tabip bildiğini nasıl söylesin İster meçhul ister Mecnun eylesin Dört mevsim içtiğim hazan neylesin Öldükçe bedenim uyanır oldum

Sayfayı Paylaş