$ul€'nin Alışverişi

$ul€

Yeni Üye
Üye
$ul€'nin Alışverişi
Uzun zamandır alışverişlerimi yayınlamıyordum barı bu son aldıklarımı koyayım dedim :)

Bakın bakalım kızlar beğenecek misiniz?

01032006004-6007.jpg

She deoderant çok uygundu almadan gidemezdim :) hemde çok tatlı bi kokusu var :D :sule:

Avon kremde şee için... ığğ neydi :D bazen ufak tefek renk tonlarında farklılık oluyor yüzümde onun için...

Petrol mavisi göz kalemi ve ucu kıvrık rimel... :D
01032006001-5365.jpg

Uzun zamandır panço almaya niyetim vardı...Çokta istediğim gibi değildi ama ... Napalım olmazsa bi tane daha alırız yahu... Mesela Rüyam hediye eder belkim :sule: :eek:rkide:
01012000-2719.jpg

Taytlarla güzel olur diye düşünüyorum... altınada çizme... ohh :) :tavik::tavik:
01032006003-3243.jpg

01032006002-1292.jpg

Bu bereyi annem ördü krem bluzla çok güzel oluyor... :) Annemede tşk ediyorum... ellerine sağlık annişlerin bi tanesi :) Kurban olurum ellerine...:kiss: :uhu:

01012000-2719.jpg

Ayy Şulem bunu bana hediye etsene hayran kaldım.:D

Ayrıca annenin eline sağlık ona söyler misin bi bere de eşime örsün ben ördüm diye kandırcam. hahaha :A

01012000-2719.jpg

Ayy Şulem bunu bana hediye etsene hayran kaldım.:D

Ayrıca annenin eline sağlık ona söyler misin bi bere de eşime örsün ben ördüm diye kandırcam. hahaha :A

Canın sağ olsun kuzum al senin olsun :)

Bence kocişi kandırma ... ipleri örme... dola kafasına yolla işe
hahaha :A:A:A

Henüz bir kocişim olmadığı için bereden ben kendime istiyorum bitane :D:D
Krem bluzunu ve bereni çok beğendim canım Güle güle iyi günlerde giy

Tşk ederim pasim... daha güzelleri senin olsun... eğer karşıda işim olursa oraya gelcez zaten... anneme sen söylersin bebeemmm :kiss:

Sulecim sana pm´den adresimi yolluyorum :D:D:D
01012000-2719.jpg
istiyorum yollarsin ;)

Iyi günlerde giy canim cok begendim paylastigin icin icin tsk. ederim

Geri