$ul€'nin Yeni Çantası

$ul€

Yeni Üye
Üye
$ul€'nin Yeni Çantası
Kızlar geçen gün aldığım çizmeye uygun bi çanta almayı düşünüyordum...Gerçi alalı oldu 2-3 hafta ama anca koymak nasip oldu :)

Neyse siz şimdi çizme mavi değildi griydi diyeceksiniz :D evet hala gri hahaha :24:
Ama ben mavi rengi çok sevdiğim için mavi ağırlıklı Gri kenarlı bi çanta aldım...Ayrıca bu benim ilk deri çantam...:D

564309032006001.jpg

115109032006002.jpg

Nasıl kızlar?

cok guzel süslüm naciyemmm bnmmm güle güle kullannn

kaca aldın kız sen bunu ayy allahım yaaa sen alıp verip ekonomiye can veriyosunn

Canım hayırlı olsun Alllah sana çoookk ama çooooooookkkkkkkk zengin bi koca nasip etsinn :D yoksem 2 günde iflas bayragını çeker :)

Şeklini çok beğendim tatlım ama gerçek deri ve kürk kullanımına karşıyım bi video var ben sana onu izleteyim de bakalım sen de bi daha alcan mı :D

Canım hayırlı olsun Alllah sana çoookk ama çooooooookkkkkkkk zengin bi koca nasip etsinn :D yoksem 2 günde iflas bayragını çeker :)

sen varya az değilsin :D:Laie_23::Laie_23:

:dp178::dp178::dp178:

en iyisi biz o duada biraz değişiklik yapalım....

Allahım şulenin (yani ben oluyorum o ) sevgilisine bol paralı hayırlı bir iş nasip et...onları bir yastıkta kocat yarabbim...o kadar çok mutlu olsunlar ki ikiside bir yastıkta kocasınlar hiç ayrılmasınlar...hatta ve hatta şule o kadar çok sevsin ki kocasını yanından ayrılıp alışverişe gidemesin :D

hahaha hahaha hahaha

Kızzzz şulee kokoş yine miii süslü birşeyler aldın işin gücün para harcamak :D Diyenede bak bende kış alışverişi yapmayı düşünüyorum :D

Hadi bakalımmm güle güle parçala çantanı :D

Geri