$ul€'ye Yardım

$ul€

Yeni Üye
Üye
$ul€'ye Yardım
Yahu yazdığım şu başlığa bi bakın :D Sanki maddi sıkıntılar içindeyim de pamuk eller cebe kampanyası yapıyoruz :D Gerçi ben biliyorum birimizden birinin böylesi bi ihtiyacı olsa hiç düşünmeyiz meleklerim ...eee bu yüzden kocaman bir aileyiz.... Neyse konuyu epey saptırdıktan sonra gelelim benim problemime...

Kızlar benim adı batasıca bir Ipod Classik'im var 120 gb ama ben bu 120gb ta resim atamıyorum :fencing: :fencing: Resmen kavgalıyım ıpodla :D

İtunes var problem o değil... problem itunesin içinde photos yok :S

delirmek üzereyim o fotoğrafları kesin içine atmam lazım:dark:dark:sinir::sinir:

Hadi bitanelerim bana yardım edin :(

tatlım yardım etmek isterdim ama teknoloji den çok fazla anlamıyorum..kızım kart okuyucu falan kullanıyo ama bilemiyorum tatlım........

eee at ozmn ne bekliosun hahaha

Tatlım hiç anlamam ki desen ki pc ye resim atcam ozmn oky ama bundan hiç anlamam ki :S

videolar için;
"WinAVI MP4 Converter" bu programla ipod' a uygun formatta çevirip hatta yine bu program ile vidyoları ipod'una atabilirsin.

farklı bir yontem daha ;
Sothink iPod Converter işini görecektir

total converter kullanabilirsin

bulututla direk atabılırsın ..

dediler valla ben anlamam bilem bak işte şulem bi araştırıver olmassa yenıden sorarız acıklamasıyla..

Tatlım hem video hemde resim müzik için gecerlıymıs vıdeo ve muzıkı mp4 e kesın cevırsın resımlerı dırek bu programdan atsın ve ara kabloda kullanabılır falan fılan dedıler..

Geri