Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Ulead Gif Animatorde Resim Birleştirme.. (Resimli Anlatım..)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ulead Gif Animatorde Resim Birleştirme.. (Resimli Anlatım..) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resİmlİ Namaz Anlatimi

Resİmlİ Namaz Anlatimi

namaz anlatımı resimli namaz anlatımı RESİMLİ NAMAZ ANLATIMI SABAH NAMAZI ÖĞLE NAMAZI İKİNDİ NAMAZI YATSI NAMAZI UMARIM FAYDALI OLMUŞTUR. Allah’A (CC) EMANET OLUN. SABAH NAMAZI ÖĞLE NAMAZI İKİNDİ NAMAZI YATSI NAMAZI UMARIM FAYDALI OLMUŞTUR. Allah’A (CC) EMANET OLUN.
  2. İmzaya Resim Yükleme Resimli Anlatım

İmzaya Resim Yükleme Resimli Anlatım

BURADA İKİNCİ İŞLEM MELEKLERİM :D:D:D BUDA SON AŞAMA :D:D:D
  3. virüsün resimli anlatımı

virüsün resimli anlatımı

Şimdi bir virüsün anatomisin şekil üzerinde inceleyelim. Yukarıdaki şekilde bir virüsün yalın bir şekilde şematize edilmiş resmi gerçeğiyle karşılaştırmalı olarak görülmektedir. Head yani baş bölgesi, karmaşık yapılı proteinlerden oluşmaktadır.Bu protein kılıfın içerisinde ise virüse ait RNA (bazen DNA olabilir) molekül zinciri bulunmakadır. İngilizce " Neck " adı verilen bölge...
  4. Açtığımız konuya resim yüklemek için (resimli anlatım)

Açtığımız konuya resim yüklemek için (resimli anlatım)

Sevgili melekler; açtığımız konulara resim yüklemekte sıkıntı yaşıyorsak ya da yüklediğimiz resim görünmüyorsa aşağıdaki anlatıma bir göz atın derim. :D Yukarıdaki yöntemi denediniz ancak böyle bir sorun çıktı , ozamanda başka bir yükleme yöntemi var meleklerim :)

Sayfayı Paylaş