1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0

Ülkeler ve Folklor Gif'leri

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Ülkeler ve Folklor Gif'leri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygusal Gif'ler

Duygusal Gif'ler

duygusal gifler duygusal gif resimler hareketli gifler hareketli
  2. En Güzel Atatürk ve Bayrak Gif'leri

En Güzel Atatürk ve Bayrak Gif'leri

Hareketli Atatürk ve Türk bayrağı giflerini sizler için paylaşıyoruz. Milletçe kenetlenmemiz gereken şu günler de bu güzel ve anlamlı gifleri siz de kullanarak demokrasiye destek verebilirsiniz.
  3. Ülkeler ve kısa bilgi

Ülkeler ve kısa bilgi

ülkeler kısa bilgi ülkelerin kısa bilgileri avustralya bilgi Belki içinizden birinize bile faydalı olabilirim .. Bence faydalı bir bilgi kısa ve net ülkebilgileri.. En başta benim devletim, benim hükümetim, benim insanlarım :) TÜRKİYE: Başkenti: Ankara Resmi Adı: Türkiye Cumhuriyeti Para Birimi: Türk Lirası Resmi Dili: Türkçe Dini: İslâmiyet Yüzölçümü: 780.000 km² Baslıca Kaynak: Buğday...
  4. Diller ve Kullanılan Ülkeler

Diller ve Kullanılan Ülkeler

hangi dil nerede konuşuluyor, hangi dili öğrenmek lazım, diller ve ülkeleri, ülkeler ve dilleri, ülkeler ve diller Hangi ülkede hangi dillerin konuşulduğunu bilmek gerek genel kültür gerekse o ülkelere yapılan geziler esnasında faydalanmanız açısından önemlidir. Zira o dili öğrenmeseniz bile en azından elinize uygun sözlüğü alıp gidersiniz. Bakalım arkadaşlar hangi ülkede hangi dil...
  5. Ülke Bayrakları Ve Anlamları

Ülke Bayrakları Ve Anlamları

Ülke bayraklarının renklerinin ve şekillerinin nereden geldiğini çok merak ediyorum hep bir kaç ülkenin bayrağı mevcut daha detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

Sayfayı Paylaş