Uluç Vatansever Best Fm

Uluç Vatansever Best Fm
uluç vatansever best fm kalp hırsızı best fm uluç vatansever evlendi
1975 yılının Ağustos ayında dünyaya gelmiş bir Aslan burcu erkeği. Doğayı ve denizi çok seven bir yapısı olduğundan ileride bir tekne alıp denizlere açılmak çok istiyor...
Sevgiye ve saygıya çok fazla önem verdiğinden ona negatif enerji veren insanların etrafında olmasını hiç istemiyor. Yüzlerindeki gülüşün hiçbir zaman kaybolmamasından dolayı yunusları çok sever. Kalp Hırsızı'na en çok kimi dinlemeyi seversin diye sorduklarında tabii ki "Bülent Ortaçgil, Sezen Aksu, Kazım Koyuncu ve Melih Kibar" der. Kendisini anlatmayı pek sevmediğinden hayatı paylaşarak insanların onu tanımasını ister. Hayatın özde çok basit ama bizlerin zorlaştırdığı bir yolculuk olduğuna inanır. Bu yüzden herkesin bir arayış içinde olduğunu, ama kimsenin aradığını tam olarak bulamadığını düşünür. Kimilerimiz aşk hayatında, kimilerimiz iş hayatında, kimilerimiz ise aile yaşantısında bin bir sorunla boğuşup dururken, girilen çıkmazlar içinde sıkıntılarla yalnız kaldığımız anlarda belki küçük bir hikaye, belki bir şiir ya da bir söz hayatımıza yön verir.
Her Cumartesi ve Pazar gecesi 24.00-02.00 saatleri arasında aşka ve yaşama dair ne varsa burada. Best FM stüdyosundan gecenin karanlığından size uzanıyor. Tabii ki kalp hırsızı da. Ya siz orada mısınız?
 
Üst