Ümit Karan 'dan Burcu Kara İle İlgili Açıklama

  • Konbuyu başlatan TİTAN
  • Başlangıç tarihi
TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Ümit Karan 'dan Burcu Kara İle İlgili Açıklama
Bu konu; Ümit Karan 'dan Burcu Kara İle İlgili Açıklama haberi hakkında bilgiler vermektedir.Sevgili melekler, iki gün önce basında çıkan ve bizim de magazin bölümümüzden paylaştığımız Burcu Kara ve Ümit Karan 'ın havaalanında birlikte görülmesi ile ilgili haber üzerine Ümit Karan bir açıklama yaparak, Burcu Kara ile kendisinin değil, o film karesinde Kara 'nın arkasında bulunan Remzi Kösem 'in birlikte olduklarını söyledi. İşte haberin detayları...

Ünlü oyuncu Burcu Kara, geçen pazar yılbaşı tatili için Beyrut’a giderken pasaport sırasında eski futbolcu Ümit Karan ile görüntülenmişti. Kara’nın havalimanında gazetecileri fark edince gizemli hareketler sergilemesi kafaları karıştırmıştı.

Dün 15.30 uçağıyla İstanbul’a dönen Ümit Karan, ünlü oyuncunun kendisiyle değil, o gün pasaport sırasında arkasında bekleyen otoparkçılık ve restoran işletmeciliği yapan Remzi Kösem ile beraber olduğunu söyledi. Kara ile havalimanında çekilen fotoğrafları yayımlandıktan sonra eşi Zeynep Karan’ın kendisini arayıp hesap sorduğunu söyleyen Karan, “Burcu’nun benimle bir alakası yok. Çünkü o Remzi’yle beraber... Yılbaşı gecem zehir oldu” dedi.
 
Üst