1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Umudunu Kaybetme

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

Filmin Türü Drama Orijinal Adı The Pursuit of Happyness Yapımcı Firma Columbia Pictures Yapım Yılı 2006 Yapım Ülkesi ABD Orijinal Dili İngilizce Filmin Süresi 117 dakika Resmi Sitesi Dağıtıcı Firma Warner Bros Vizyon Tarihi 02.03.2007

Filmin Konusu .
    Chris Gardner (Will Smith) zeki ve yetenekli ancak marjinal bir işe sahip bir satıcıdır. İki yakasını bir araya getirmek için çabalayan Gardner kendini ve beş yaşındaki oğlunu San Francisco’daki dairesinden çıkarılmış, gidecek bir yeri yokken bulur. Gardner prestijli bir borsa firmasında stajyer olduğunda, oğluyla birlikte daha iyi bir yaşam kurma hayali peşinde koşarken, aralarında düşkünler evinde kalmanın da olduğu pek çok zorluğa katlanır.

2. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Umudunu Kaybetme
    Dün seyrettim kesinlikle tavsiye ediyorum ..

3. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Umudunu Kaybetme

Umudunu Kaybetme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. umudum _imkansızım

umudum _imkansızım

UMUDUM-İMKANSIZIM İLK AŞKIMSIN İLK SEVDİĞİMSİN HERŞEYİMDE İLKİMSİN KEŞKE SONUMDA OLSAN! KALBİM İLK SENİN İÇİN ATTI, ELLERİM İLK SENİN ELLERİNİ TUTU, GÖZLERİM İLK SENİN GÖZLERİNİN İÇİNE BAKTI. GÖZLERİM SENDEN BAŞKASINI GÖRMEK İSTEMİYOR, ELLERİM SENDEN BAŞKASININ ELLERİNİ TUTMAK İSTEMİYOR, DUDAKLARIM SENDEN BAŞKASININ İSMİNİ ANMAK İSTEMİYOR, YÜREĞİM SENDEN BAŞKASINA YANMAK İSTEMİYOR,...
  2. Umudunu Kaybetme Filimi

Umudunu Kaybetme Filimi

Bir hayal kurdunuz ve her şeyinizi ona adadınız. Sonucun mükemmel olmaması için hiçbir neden yok. Ama işler düşündüğünüz gibi gitmedi. Tüm kozlarınızı ortaya koydunuz, fakat yine de kaybettiniz. Üstelik elinizdekiler de uçup gitmeye başladı ve paranız tükendi. Kimse de size inanmıyor. En yakınlarınız bile. Ne yapardınız? Hayatta kaldığımız sürece, para ile satın alınamayacak en önemli üç...
  3. umudun alevi

umudun alevi

Dört mum yavaşca yanıyordu. Ortam çok sessizdi ve konuşmaları duyuluyordu .Ve İlk Mum konuştu;Ben ´BARIŞIM´ dedi, Hiç kimse benim yanık kalmamı istemiyor biliyorum ki söneceğim dedi. Kısa süre sonra alevi azaldı yavaşca söndü. ikinici Mum konuştu; Ben İNANCIM dedi, Neredeyse herkes artık beni gerekli görmüyor. O nedenle artık bana gerek yok dedi ve konuşmasını bitirdi Alevi azaldı ve söndü....
  4. Evliliğiniz Heyecanını Kaybetmesin

Evliliğiniz Heyecanını Kaybetmesin

Evlilikler bir süre sonra ilk günkü heyecanını kaybedebiliyor...Uzmanlar, birlikteligin ilk günlerindeki heyecani, tutkuyu kaybetmemek için önerilerde bulunuyor. Günümüzde beraberliklerin kisa sürede tükenmesi, “evlilik kurtarici kilavuz’ kitaplara ilgiyi artiriyor. Uzmanlar evlilikte kritik sürecin 7 yildan 2 yila indigini belirtirken ‘uzun süreli, mutlu evlilik’ için önerilerde...
  5. Baharlı Umudum...

Baharlı Umudum...

“Güzel olan hiçbir şey eskimez.” dedi dostum. İncecik bir sızı duydum, sustum... Gözlerimi kapayıp kana kana içtim kelimelerini. Eskimiyordu hiç, biliyordum... Senin gözlerimde hiç eskimediğin, eskimeyeceğin gibi... Ben seni bulmak için tüm dünyayı dolaşabilirdim ama sen buldun beni. Bende kaybettiğim beni... Uzansam sana, dokunmak bir şey değil yanmaktan korkuyorum....

Sayfayı Paylaş