1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Umutsuz Ev Kadınları Dizisinin Oyuncuları ile Röportaj

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  umutsuz ev kadınları dizisi Desperate Housewives türk versiyonu oyuncuları kimler oynuyor bennu yıldırımlar ceyda düvenci songül öden özge özden evrim solmaz resimler kimdir hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Desperate Housewives dizisinin Türk versiyonunun Umutsuz Ev Kadınları ismiyle Kanal D ekranlarında yayınlamaya başlayacağını daha önceki yazımızda paylaşmıştık melekler...Songül Öden, Bennu Yıldırımlar, Özge Özden, Evrim Solmaz ve Ceyda Düvenci gibi ünlü isimlerin rol alacağı Umutsuz Ev Kadınları dizisinin oyuncularıyla yapılan röportajı paylaşıyorum melekler...


  [​IMG]


  Öngörü konusunda fena değilim, ama itiraf etmeliyim ki, 'Desperate Housewives' setini gezerken aklımın ucundan dahi geçmemişti bir yıl sonra Türk versiyonunun çekilebileceği. Yapımcı Fatih Aksoy’un düşü gerçekleşti ve Medyapım-Disney ortaklığındaki dizinin çekimleri başladı. Hatice Meryem’in yazıp, Merve Girgin’in yöneteceği yerli 'Umutsuz Ev Kadınları'nın başrol kadın oyuncuları Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Evrim Solmaz, Özge Özder ve Songül Öden’le tanıtım çekimlerinin yapıldığı stüdyoda buluştuk.
  Foto muhabiri arkadaşım Ercan Arslan ve Magazin D kameramanı Ercan Yamak’la stüdyoya gittiğimizde saatler 15.00’i gösteriyordu, ayrıldığımızdaysa 23.00’tü.

  Yerli 'Umutsuz Ev Kadınları' ilk kez 'CADDE’ye konuştu ve keyifli bir sohbet çıktı ortaya. Renkli sohbetimizin ikinci bölümüyse yarına.


  * 'Umutsuz Ev Kadınları' izlediğiniz bir dizi miydi?

  Bennu Yıldırımlar: İzlemiştim elimden geldiğince ve sevmiştim de diziyi.

  Ceyda Düvenci: İki sezonunu izleyip, devamını izlememiştim, ama hakim olduğum bir diziydi.

  Songül Öden: İzlediğim bir dizi değildi, ama haberdardım.

  Evrim Solmaz: Birkaç bölümünü izledim.

  Özge Özder: Aslında dizi takip etmek gibi bir huyum yok, ama rastladığımda izlediğim bir diziydi. Çünkü çok eğlenceli. Kadınların dünyasını anlattığı için aslında hepimizi bir yandan ilgilendiriyordu. Denk geldikçe eğlenerek ve severek izlediğim bir diziydi. Keşke bizde de böyle şeyler olsa diye düşünüyordum aslında.


  * Dizide beğendiğiniz biri var mıydı?

  Özge: Hepsinin ayrı ayrı özellikleri var ve hepsi renkli karakterler. Kendime çok yakın bulduğum rol yoktu, ama oyuncu olarak hepsini oynamak keyifli.

  Ceyda: Oynamak istediğim Lynette, şu anda oynadığım rol zaten.

  Evrim: Karakterlerin hepsi güzeldi, iyi aktristler canlandırıyordu o rolleri. Hepsini sempatiyle izliyordum. Hepsinde kendime yakın parçalar buluyordum, ama birine saplanıp kaldığımı söyleyemem.

  Bennu: Her kadın ayrı bir dünyadır. Kimseyi yakın bulmadım, ama hepsindeki farklı sorunlarla bütünleşiyor kadınlar. Hikayenin güzelliği de bu zaten.

  Songül: Bir bölümünü izledim, yönetmen izin vermiyor gerisini izlememe. (Gülüyor) Ama her an 2’yi, 3’ü izleyebilirim, çok güzel çünkü.


  * Niye izin vermiyor yönetmen?

  Songül: Bilmem? Orijinalinden bir tık daha romantik bir tip çizmek istiyor, o yüzden herhalde.


  * Bu dizinin neyi sizi cezbetti?

  Bennu: İyi yazılmış bir senaryo ve güzel bir ekibin kurulması. Çünkü uyumlu bir ekibin olması çok önemli.

  Ceyda: Senaryo çok güzeldi; en önemli şey buydu. 'Binbir Gece'den sonra okuduğum en güzel senaryoydu. Beni çok heyecanlandırdı.

  Özge:Şimdiye kadar beni hep dram dizilerinde gördü seyirciler. Çoğunlukla bizleri görmeye alıştıkları rolleri teklif ediyorlar. Bu sene dram oynamamak için çok direndim. Benim açımdan seyirciyi ters köşeye yatıracağım en mantıklı iş buydu ve severek de kabul ettim.

  Songül: Aslında çok zor evet dedim. Çünkü korkarak yaklaşıyorum her projeye. Bu da öyle. Adaptasyon bir iş, nasıl olacak? Senaryosu bizim kültürümüze çok iyi adapte edildi. Her zaman olmuyor bu. Adaptasyonlar her zaman aynı etkiyi yaratmıyor. Senaryonun iyi adapte edilmiş olması etkiledi. Fatih Bey (Aksoy) ‘Güven bana’ dedi. Bütün bunlar birleşince ‘Evet’ dedim.


  "Herkesin bir psikoloğu olmalı"


  * Umutsuzluğa kapılınca nasıl aşarsınız bunu? Sihirli bir formülünüz var mı?

  Ceyda: Umutsuzluğa kapıldığım ve çözümleyemediğim her şeyde mutlaka uzman yardımı almayı tercih ediyorum. Belirli aralıklarla gittiğim psikoloğum var. Ona gider dertleşirim, fikrini alırım ve bunun bana çok büyük yardımı olduğunu düşünüyorum. Çünkü dış göz, her zaman size en iyi klavuz oluyor. Siz olayların içindeyken hiçbir zaman dışına çıkıp, asıl fotoğrafı göremiyorsunuz. Uzmanlaşmış insanlar size büyük yardımlar yapıyor. Ben onlara sihirli dokunuşlar diyorum.


  “Biz, bu ülkeye aitiz”


  * 'Umutsuz Ev Kadınları' Türkiye’de belli bir kesimin izlediği bir dizi. Yerli versiyonu çekilen her dizi gibi bu da orijinaliyle mukayese edilecek. Bu korkutmuyor mu sizi?

  Bennu: Elimden geldiğince iyi oynamakla. Benim oynayacağım rolü oynayacak birçok insan var, ama herkesin getireceği yorum çok farklı. Orijinali daha farklı, bense içimdeki kadını ortaya çıkarıp, farkımı koyacağım.

  Özge: Onlar ABD’nin ‘Umutsuz Ev Kadınları’, biz bu ülkeye aitiz. İnsanlar etraflarına baksınlar dört çocuk annesi biri nasıl bir fiziğe sahiptir, ruh hali nedir, neler yaşar? Bu şekilde bakıldığında bu castın çok iyi olduğunu düşünüyorum. Bunlar da bizim umutsuz kadınlarımız.

  Ceyda: Bizde ne yapsanız mutlaka eleştiri oklarına hedef olursun. Başta eleştiriler gelecektir, ama olaya şöyle bakmak lazım. İnsanların orijinalinde izledikleri Amerika’ya, buysa bize özgü. Orijinalini izlemiş insanlar, birebir aynısını beklememeli. Bizimkisi dokunma mesafesindeki, herkesin kendinden bir şeyler bulacağı Türk kadınları.

  Songül: O, Amerika’daki kadınların hayatına denk düşen, onları çarpan, onları bir yerinden yakalayan bir şeydi. Evet, her işin riski var. Biz elimizden geleni yapacağız, kararı seyirci verecek.
  EVRİM SOLMAZ'Gabrielle'in yerlisi 'Zeliha'. 'Zeytin güzeli Zeliş' anne zoruyla evlenince, yarışmanın ikincisi onun yerini kaptı ve yıldız olunca aklı onda kaldı.

  SONGÜL ÖDEN' Susan'ın yerlisi 'Yasemin'. Kendisini aldatan eşinden ayrılıp kızı Gamze'yle yaşayan güvenilir ama saf ve sakarlığı dillere destan bir ev kadını.

  BENNU YILDIRIMLAR Orijinali 'Bree' yerlisi 'Zerrin'. Eşiyle çocuklarının hayatını kabusa çevirecek kadar doğal, sağlıklı beslenme ve simetri hastası, mükemmeliyetçi bir ev kadını.

  CEYDA DÜVENCİ Amerika’daki 'Lynette', Türkiye’de 'Elif'. Bankacılık yaparken, kariyerine bir çocuk için ara verdi. Peş peşe dört çocuk yapınca kariyer planları suya düştü.

  ÖZGE ÖZDER'Edie'nin yerli versiyonu 'Emel', iki evliliği geride bırakan işveli cilveli ve çapkın biri. Statü için yeni bir koca peşinde. Son gözdesi Sinan, tek rakibiyse Yasemin.


  [​IMG]

  OYUNCULARIN EN SEVDiKLERi

  Renk?

  C.D: Kırmızı
  E.S: Favori rengim yok
  S.Ö: Mavi
  B.Y: Krem
  Ö.Ö: Beyaz

  Şarkı?

  C.D: Smile
  E.S: Değişiyor
  S.Ö: Gelmiyor aklıma
  B.Y: Birçok
  Ö.Ö: Shape Of My Heart

  Takım?

  C.D: Galatasaray
  E.S: Politik davranacağım, yanıt yok.
  S.Ö: Galatasaray
  B.Y: Galatasaray
  Ö.Ö: Beşiktaş

  Lider?

  C.D: Gandi. Orijinali ama.
  E.S: Atatürk
  S.Ö: .....
  B.Y: Tabii ki Atatürk
  Ö.Ö: Atatürk

  Film?

  C.D: Sinema Paradiso
  E.S: Civan Carlo Covanni’nin 'Onur Savaşı'
  S.Ö: Yağmurdan Önce. (Before the Rain)
  B.Y: Nikita Mikhalkov’un 'Güneş Yanığı'
  Ö.Ö: Jim Carrey ile Kate Winslet’in oynadığı 'Sil Baştan'

  Şehir?

  C.D: Londra
  E.S: Şehir yok, doğayı severim
  S.Ö: İstanbul
  B.Y: İstanbul
  Ö.Ö: İstanbul

  Tatil yeri?

  C.D: Ayvalık
  E.S: Ölüdeniz civarı
  S.Ö: Paris
  B.Y: Devamlı başka yer
  Ö.Ö: Doğanın ve denizin birleştiği her yer

  İçeçek?

  C.D: Su
  E.S: Su
  S.Ö: Çay
  B.Y: Su
  Ö.Ö: Su

  Yemek?

  C.D: Ali Nazik, ama anneannem yapacak.
  E.S: Salata
  S.Ö: Karnıyarık
  B.Y: Her türlü çorba
  Ö.Ö: Annemin yemekleri

  Yazar?

  C.D: Charles Bukowski, Yekta Kopan
  E.S:William Shakespeare
  S.Ö: Marquis
  B.Y: Bütün Rus yazarlar
  Ö.Ö: Elif Şafak


  “KADINA ŞİDDET KONUSUNDA ALINACAK DAHA ÇOK YOL VAR”

  Bennu Yıldırımlar: Eğitimsizlik ve ekonomik sistemin bozuk olması birbirlerine karşı şiddeti doğuruyor. Maalesef bu da en yakınındaki insana oluyor. Çocuk ve kadın şiddete uğruyor. Sadece şiddete uğramıyor bu dünyadan ayrılmalarına sebep oluyor bu durum. Bir erkek bir kadına şiddet uyguluyorsa o kadının gerçekten korunması gerekir. Aynı ortama sokulmaması gerekir. Bunu sağlayabilirsek bu kadar kötü tabloyla karşılaşmayız.

  Özge Özder: Sadece mor kıyafetle poz verip protesto etmedik kadına şiddeti. Otobüste yaşanan şortlu tacizden sonra birçok hemcinsimiz şortla bindi otobüse. O gün birçok kadın sokağa bu olayı protesto amacıyla şortla çıktı. Ben de onlardan biriydim. Bu konuyla ilgili ne yapılması gerekiyorsa hepsinin içinde yer almaktan keyif alırım. Çünkü bu sadece hemcinslerimizi ilgilendiren bir konu değil bence. Erkeklerimizi de kötü duruma düşüren bir şey bu. Siz utanmıyor musunuz hemcinsiniz böyle bir şey yaptığı zaman? Bunu kadın erkek hep birlikte protesto etmemiz lazım. Devlet de yaptırımları ağırlaştırmalı. Dün bir film senaryosu geldi. Bunun üzerineydi. Anlaşabilirsek bu amaçla çekilecek bir sinema filminde de oynayacağım. Onun da bir anlamı var. Oyuncu olarak yapabileceklerim bunlar.

  Songül Öden: Bu konuya çok duyarlıyım. Çünkü çığırından çıkmış bir mesele bu. Üçüncü sayfa haberiyken artık gazetelere manşet oluyor. O kadar çok tüyler ürpertici şeyler var ki. İnsanların sokak ortasında yüzü yakılıyor.
  Kendi erkini baba olarak, eş olarak ilan edemeyen adam erkeklik denemesini kadın veya kız çocuğu üzerinden şiddet kullanarak gerçekleştiriyor. Şiddetin, bir
  kadının dövülmesinin, bir kız çocuğuna işkence edilmesinin hiçbir izahı olamaz.

  Evrim Solmaz: Tabii ki insanlar daha çok eğitilmeli. Bir kere böyle bir ayrımı yapmak çok cahilce bir yaklaşım. Biz bilim olarak biliyoruz ki kadın ve erkek zekası arasında küçük ayrıntılar dışında bir fark yok. Ama burada siz kadını başka bir yere koyup, baskıcılık veya şiddetle bu ayrımı yapıyorsanız burada cehalet var. Gerçek hayatta ezilmiş insanların kadınları ezerek kendilerini kamufle etmeye çalıştığını düşünüyorum. Kendinden emin bir adamın yapacağı bir şey değil bu.


  “Zihniyet değişmeli”

  Ceyda Düvenci: Bu konuda ne kadar söylersek söyleyelim ülkeyi yöneten otoritelerin bir şey yapması gerektiğini düşünüyorum. Son dönemde eşiyle bar çıkışı sokakta kavga eden kadının söylediklerini okuyunca daha çok eğitim- den geçmemiz gerektiği kanaatine vardım. Çünkü şöyle dedi kadın: “Eşim içeride başka kadınlara baktığı için surat asmıştım. Şimdiki aklım olsaydı başka kadınlara baktı diye eşime bu kadar surat asmazdım, kavga olmazdı.”
  Zaten bu cümle bizim çok daha yolumuz olduğunu gösteriyor.
  “Evliliğimde çok mutluyum. Biraz tartaklandım, ama dayak yemedim” demek çok ağır geliyor bana. Bunun düzelmesi için eğitim şart. Çok yakın bir zamanda abisinden dayak yemiş, kaburgaları kırılmış bir tanıdığım var. Dayak atan abisi evde oturuyor.

  Şikayetçi olmadı mı?

  Ceyda D.: Şikayetçi oldu, ama bir yolu bulunmuş küçük kasaba diye. Oğlu koşturuyor ki buna bir çözüm bulunsun diye. “Aile içidir, hallolur” gibi zihniyetler var, ama bence hiç o kadar kolay değil.


  “Şiddete maruz kalmayan kadın var mı bizde?”

  Songül Ö.: Türkiye’de şiddete maruz kalmayan, şiddetten nasibini almayan bir kadın olduğuna inanmıyorum. Fiziksel değildir de, psikolojiktir. Ya işyerinde ya evinde mutlaka şiddete maruz kalmıştır, maalesef...

  Ceyda D.: Şimdiye kadar böyle bir durumla karşılaşmadım, karşılaşacak bir ortam da yaratmadım. Şiddet gösterecek bir insanı da hayatımda barındırmam. Ama karşılaşırsam adalete ne kadar güvenirim konusunda da şüphelerim var. Adalet sisteminde boşluklar olduğunu düşünüyorum ve bu noktada gerçekten Allah yaşatmasın demekten başka bir şey yok.


  “11 yıl boşuna savaş sanatlarıyla ilgilenmedim”

  * Siz hiç psikolojik ya da fiziksel şiddete maruz kaldınız mı? Ne yaparsınız öyle bir durumda?

  Evrim Solmaz: (Gülüyor) Ali Bey pek bilmiyorsunuz galiba 11 yıldır savaş sanatlarıyla ilgileniyorum, kung fu yapıyorum. Böyle bir şeyle karşı karşıya kalırsam sonucunu görürüz. Karşıma gelen insanı zedelerim, bitiririm anlamında değil bu. Zarar görmemek için bildiğim ne varsa, bütünümle orada olurum sonuna kadar.
  Siz de maruz kalabilirsiniz. Siz ne yaparsanız ben de aynısını yaparım. Benim mizacım baskıyı kabullenmeye yönelik değil. İstemediğim bir şeyin yapılmaması için elinden geleni yaparım. Sonuna kadar savaşırım yani...

  Bennu Y.: Ben karşılaşmadım. Karşılaşsaydım mutlaka benim yapımdaki kadınlar o ortamı terk eder ve kendilerine başka hayat kurarlar. Ama o kadınların da bağlılıkları farklı yönlerden. Terk edemedikleri için bu şiddete maruz kalmaya devam ediyorlar. Kendi ayakları üzerinde durabilecekleri bir durum yok. Eşlerinden gelecek paraya muhtaçlar. Ülkenin gerçeği bu.


  “ŞiDDET SADECE DARBE DEĞiL”

  Özge Ö.: Hiçbir kadın şiddete maruz kalmadığını söyleyemez. Şiddet kavramının maalesef altı biraz boş düşünülüyor. Birtakım morluklar ya da darbe olarak algılanıyor. Psikolojik şiddet diye bir gerçek de var. O kadar çok çeşidi var ki! Öğretmeninden gördüğün şiddet var. Ben mesala dişilikle ilgili ilk şiddeti çocukken mahallede gördüm. Şortun dişilik anlamında göze batmayacağı bir yaştaydım. Bir tuhafiyeciye girdim. ‘Senin bacakların cehennemde yanacak’ dediler ve bu yüzden ben çok uzun bir süre ağladım.

  * Nerede oldu bu?

  Özge Ö.: Ankara’da... Ancak ailem hiçbir zaman bunlara boyun eğmedi. Ne istediysek giydik, ama hepimiz benzer şeylere maruz kaldık.  [​IMG]

  10 İsmin çağrıştırdığı!

  CEYDA DÜVENCi


  BERGÜZAR KOREL
  Canım arkadaşım

  HALİT ERGENÇ
  Karakteri ve kimliğiyle çok değer verdiğim arkadaşım.

  UĞUR YÜCEL
  Canım

  ERKAN CAN
  Abim

  ENGİN AKGÜN (Eşi)
  Aşkım

  MELİSA AKGÜN (Kızı)
  Bal küpüm

  ÖZGE ÖZDER
  Onunla çalışmaktan çok mutluyum

  BENNU YILDIRIMLAR
  Hayranım

  EVRİM SOLMAZ
  Sınıf arkadaşım

  SONGÜL ÖDEN
  Çok güzel bir kadın

  SONGÜL ÖDEN


  KIVANÇ TATLITUĞ
  Başarı

  EKREM BORA
  Tecrübe

  ÇOLPAN İLHAN
  Arkadaş

  KEREM ALIŞIK
  Güven

  TAMER KARADAĞLI
  Taşfırın

  EVRİM SOLMAZ
  Enerjik

  CEYDA DÜVENCİ
  Anaç

  ÖZGE ÖZDER
  Tiyatro

  BENNU YILDIRIMLAR
  Yumuşaklık

  HALİT ERGENÇ
  Acı Aşk

  EVRİM SOLMAZ


  ÖZGÜ NAMAL
  Çok akıllııı!

  MEHMET ASLANTUĞ
  Çok centilmen

  FARUK TEPER
  Usta

  EMİN BOZTEPE
  Sifum

  SONGÜL ÖDEN
  Çok güzel

  CEYDA DÜVENCİ
  Çok pozitif

  BENNU YILDIRIMLAR
  Çok yetenekli

  ÖZGE ÖZDER
  İyi oyuncu

  TAMER KARADAĞLI
  Çocuklar Duymasın

  MUSTAFA ALTIOKLAR
  ‘Ağır Roman’da oynamayı çok isterdim.

  ÖZGE ÖZDER


  ÖZCAN DENİZ
  Rol arkadaşım

  NAZ ELMAS
  Kardeş oyuncu

  TÜRKAN ŞORAY
  İdol

  YURDAER OKUR
  İlk tiyatro hocam

  TANSEL ÖNGEL
  Eski eş

  AKİF YEŞİLKAYA
  Eşimin nikah şahidi

  BENNU YILDIRIMLAR
  İyi oyuncu

  CEYDA DÜVENCİ
  Güzel insan

  SONGÜL ÖDEN
  Çekici

  EVRİM SOLMAZ
  Fettan

  BENNU YILDIRIMLAR


  GÜVEN HOKNA
  4.5 yılı paylaştığım usta

  HALİL ERGÜN
  Özel bir insan

  PERRAN KUTMAN
  Bir başka usta

  ŞEVKET ALTUĞ
  Niye dizi yapmaz?

  BÜLENT EMİN YARAR
  Eşim, çok sevdiğim insan

  ADA YARAR
  Kızım, bayılıyorum

  SONGÜL ÖDEN
  Rol arkadaşım

  CEYDA DÜVENCİ
  Set arkadaşım

  EVRİM SOLMAZ
  Delici bakışlı

  ÖZGE ÖZDER
  Tiyatro ve dizi arkadaşım
  ALİ EYÜBOĞLU/CADDE
  alıntı
   
Umutsuz Ev Kadınları Dizisinin Oyuncuları ile Röportaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Umutsuz Ev Kadınları Dizisinde Kim Kimdir

  Umutsuz Ev Kadınları Dizisinde Kim Kimdir

  umutsuz ev kadınları dizisi Desperate Housewives türk versiyonu oyuncuları konusu kimler oynuyor hangi kanalda hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Yabancı dizi Desperate Housewives'ın Türk versiyonu olan Umutsuz Ev Kadınları adlı dizi dün akşam Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluştu melekler... Boşrollerinde Yaprak Dökümü dizisinin Fikreti Bennu Yıldırımlar, Gümüş dizisiyle...
 2. Umutsuz Ev Kadınları Dizisine Yeni Oyuncu

  Umutsuz Ev Kadınları Dizisine Yeni Oyuncu

  umutsuz ev kadınları dizisi oyuncuları yeni oyuncu esra sönmezer kimdir hayatı resimleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Kanal D'nin sevilen dizisi Umutsuz Ev Kadınları'na yeni bir oyuncu transfer olmuş melekler...Başrollerinde Evrim Solmaz, Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci gibi ünlü isimlerin yer aldığı Umutsuz Ev Kadınları dizisine Esra Sönmezer'de dahil olmuş...Şimdi...
 3. Umutsuz Ev Kadınları Dizisine Yeni Bir Oyuncu Daha!

  Umutsuz Ev Kadınları Dizisine Yeni Bir Oyuncu Daha!

  umutsuz ev kadınları umutsuz ev kadınları dizisi oyuncu kadrosu oyuncuları 2011 yeni oyuncu ile ilgili bilgiler burada melekler. Özellikle kadınların beğenerek izlediği Desperate Housewives dizisinin yerli versiyorun Umutsuz Ev Kadınları dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor melekler :) Birbirinden çok farklı 5 komşu kadının hayat hikayelerinin eğlanceli bir şekilde anlatıldığı diziye usta...
 4. Umutsuz Ev Kadınları Dizisine Yeni Oyuncu !

  Umutsuz Ev Kadınları Dizisine Yeni Oyuncu !

  Bu konu; Umutsuz Ev Kadınları Dizisine Yeni Oyuncu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kanalş D'nin ilgiyle izlenen dizilerinden Umutsuz Ev Kadınları dizisine yeni bir isim daha katılıyor. Yasemin’in eski bir arkadaşı ve doktor olan “Turgay” karakterini canlandıracak olan bu isim Bülent Alkış.. Alkış, dizinin Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümünde rol alacak ve...
 5. Evrim Solmaz Umutsuz Ev Kadınları Dizisinden Ayrıldı!

  Evrim Solmaz Umutsuz Ev Kadınları Dizisinden Ayrıldı!

  umutsuz ev kadınları oyuncuları umutsuz ev kadınları evrim solmaz evrim solmaz haberleri Sevgili melekler, Umutsuz Ev Kadınları dizisinin en hareketli karakteri Zeliş'i canlandıran Evrim Solmaz, diziden ayrıldı. Geçtiğimiz günlerde dünyaevine giren Evrim Solmaz'ın menajeri Tayfun Onay, ünlü oyuncunun diziden ayrılma sebebini bir an önce çocuk sahip olmak istemesi olarak gösterdi.

Sayfayı Paylaş