Ünlü annelerin hamilelik ile ilgili düşünceleri

  • Konbuyu başlatan PaSikA
  • Başlangıç tarihi
PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Ünlü annelerin hamilelik ile ilgili düşünceleri
ünlülerin hamilelik anıları
Her kadının yaşamak istediği hamilelik duygusunu yaşayan ünlülerimiz bakalım hamilelik ile ilgili neler söylemişler :tik:

https://www.meleklermekani.com/imagehosting/ebru salli-1f8.jpg

Kadının hayata başka bir pencereden bakmasını sağlayan hamilelik, heyecan verici ve anlatması güç bir histir... Bebeğim ve Biz dergisinin hazırladığı 'Hamilesiniz' eki, ünlü annelerin bu güzel ve özel yolculukta yaşadıklarını sayfalarına taşıdı...

AYŞE KUCUROĞLU (İşkadını)
EN GÜZEL VE ÖZEL DÖNEMDİ EN GÜZEL VE ÖZEL DÖNEMDİ
En sevdiğim şey, doktordan sonra Tabak'ta öğle yemeği ziyafetiydi. Hamileliğimde Bebek sahilinde uzun yürüyüşler vazgeçilmezimdir. Bu dönemde vitrinleri dolaşmak, sadece kocam ve çocuklar için alışveriş yapmak çok eğlenceli oluyor. En güzeli de, kalori hesapsız günler olduğu için kendimi sıkmadan yemek yiyebiliyorum.


ZEYNEP KASIMLIOĞLU (Sunucu)
HİÇ BİTMESİN İSTEDİM
Hiç bitmesin istediğim bir zamandı. Hem içinizde olsun, hem bir an önce doğsun istiyorsunuz. Geceleri sabahlara kadar bebeklerle konuştuğumu hatırlıyorum. Bir de bütün çocuklarıma hamile olduğumu; testlere gerek kalmadan hissettiğimi... Sonra ilk aylarda, özellikle Zeynep Dila'ya hamile olduğumda, nazar değer diye herkesten gizlediğimi...


EBRU ŞALLI TAN (Sunucu)
BENZERSİZ BİR DUYGU
Hamilelikte en çok bebeğimin hareketlerini hissetmeyi sevdim. Çok güzel ve eşi benzeri olmayan bir duygu...


GONCAGÜL SUNAR (Oyuncu)
BOLCA UYKU DEPOLADIM
Hamileliğim çok rahat ve tembel geçti. Dokuz ay tatildeymişim gibi yaşadım diyebilirim. Bebek olduktan sonra izlemem zor olur diye bol bol film izledim. Sokakta, parkta, deniz kenarında elimi kolumu sallayarak, karnımı şişire şişire uzun uzun yürüyüşler en sevdiğim şeydi. Uykusuz kalacağım günler için uyku depoladım.

 
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Ünlü ünsüz farketmyor karnınızda taşıdığınız can ve onunla ilgili hissettiklerini anlatmaya sözcükler az gelir Rabbim herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah:)
 

Benzer İçerikler

Üst