1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

ünlü ressamlardan seçmeler!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ünlü tablolar
    Jules Basiien Lepage - Fransız Ressamın 1879 tarihli "Joan Of Arc" isimli tablosu

< Konu Resmi..>

Pompeo Girolamo Batoni - İtalyan ressamın 1761 tarihli " Diana and Cupid " isimli tablosu

< Konu Resmi..>

Albert Bierstadt - 1863 - "The Rocky Mountains"

< Konu Resmi..>

Frank Myers Boggs - 1883 - " On the Thames "

< Konu Resmi..>

Michelangelo Merisi - Italian - "The Deniel of Saint Peter"

< Konu Resmi..>

Frederic Edwin Church - 1871 "The Parthenon"

< Konu Resmi..>

John Constable (İngiliz) - 1825 - "Salisbury Cathedral from the Bishop's Grounds"

< Konu Resmi..>

Kenyon Cox - 1908

< Konu Resmi..>

John White Alexander - 1906 - "Study in Black and Green "

< Konu Resmi..>

Fra Bartolomeo (İtalyan) - 1497 - "Madonna and Child with the Young Saint Jonh the Bapdist "

< Konu Resmi..>

Honore Fragonard (Fransız) - 1769 - "Portrait of a Woman with a Dog"

< Konu Resmi..>

William Bouguereau (Fransız) - 1871 - Young Mother Gazing at her Child "

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ünlü ressamlardan seçmeler!!!

Albert Bierstadt'ı özellikle severim, Hudson River School ressamlarından, Bierstadt'ın çizdiği Batı Amerikanın geniş ve detaylı resimleri de mükemmel...

Frank Myers Boggs impresyonist sanatçılardan sayılsa da tarzı Claude Monet'den çok Boudin'e benzeyen ve tonalist eğilimi olan bir ressam.

Frederic Edwin Church de aynı şekilde Hudson River School'un önde gelen ressamlarından. Mimari eserler ve manzaralar çizimleri, resimleri inanılmaz güzel...

Ellerine emeğine sağlık, çok hoş oldu bu tablolara yeniden bakmak... Paylaşım için teşekkürler canım...

ünlü ressamlardan seçmeler!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Ressamları

Deniz Ressamları

yağlı boya deniz manzaraları insan figürlü tablolar yağlı boya boğaz manzaraları fırtınalı deniz kadın figürlü tablolar DENİZ RESSAMLARI GİRİŞ: Bu bölümde, Ressamları eğilim duydukları konulara göre gruplandırmanın doğru olmadığını görüşüne katılmakla beraber, daha çok peyzajları ile anılan bazı ressamlar incelenecektir. Sanatçıların ve eserlerin tanıtılmasının tek başına yeterli olmayacağı...
  2. Ünlülerin Gece Kıyafetlerinden Seçmeler

Ünlülerin Gece Kıyafetlerinden Seçmeler

Ünlülerin gece kıyafetlerinden güzel ve gözüme şık görünenleri seçmeye çalıştım.Gerçekten etkili görünen elbiseler var.
  3. Ünlü Kadınlardan Parfüm Seçme Tüyoları

Ünlü Kadınlardan Parfüm Seçme Tüyoları

çağla şikelin parfümü Parfüm kullanmak bir sanat arkadaşlar...Podyumlardan ve televizyon ekranlarından tanıdığımız birbirinden ünlü ve güzel 4 bayan parfüm seçmenin ve kullanmanın inceliklerini anlatmış... ÇAĞLA ŞİKEL "Baharatlı kokuları tercih ediyorum. Parfüm dediğin koklayınca beni heyecanlandırmalı" Parfümsüz olmaz Güzel kokma konusunda çok titizim. Parfümleri çok...
  4. Dünyaca Ünlü Atasözlerinden Seçmeler

Dünyaca Ünlü Atasözlerinden Seçmeler

Dünyaca Ünlü Sözler Ünlü Atasözleri Bizlerin olduğu kadar başka milletlerin de kendilerine özgü atasözleri var melekler :) Bakın birkaçını sizler için yayınlıyoruz :tik: Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma. (Rus Atasözü) Rüzgara tüküren, kendi yüzüne tükürür. (İtalyan Atasözü) Bir gün su içeceğin çeşmeye çamur sıçratma. (İsrail Atasözü) Kör ata ha göz...
  5. Ünlülerin Dövmelerinden Seçmeler

Ünlülerin Dövmelerinden Seçmeler

dövme dövme Modelleri Dövme seven yada Dövme yaptırmak isteyen meleklerimiz işte tamda yerindesiniz :D:D Dövme yaptırmak biraz cesaret işi aslında şahsen ben dövme seviyorum ama canım pek bi tatlı olduğundan çekiniyorum :D:D ünlüler bu dövme işine pek bir meraklı melekler :D:D sizde dövme yaptırmadan önce ünlülerin dövme modellerine bakmaya ne dersiniz :eller:

Sayfayı Paylaş