1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ünlü söz yazarı, Ergen'in söylediği kendi şarkılarına yasak kararı aldı

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ünlü yazarların söylediği sözler yazarların söylediği sözler Gülben Ergen'in müzikal yolculuğunda çok önemli bir yeri olan Şehrazat, Ergen'in şarkılarını söylememesi için mahkemeye gideceğini söyledi.

Bir takım haklarım var alamıyorum, onun için mahkemeye başvuracağım diyen ünlü söz yazarı "Bugüne kadar sabırla bekledim. Ama hiçbir şekilde hakkımı alamadım. Belki anlaşırız diye bekledim ama artık hakkımı arayacağım, susmayacağım. Şu an avukatlarımız görüşüyor. Gülben'in benimle başlayan bir müzikal süreci var, ben her zaman efendi oldum. Artık olmak istemiyorum" diye konuştu.

habertürk

Ünlü söz yazarı, Ergen'in söylediği kendi şarkılarına yasak kararı aldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney Cemrenin söylediği şarkının sözleri

Kuzey Güney Cemrenin söylediği şarkının sözleri

Kuzey Güney Cemrenin söylediği şarkının sözleri neydi arkadaşlar izleyen ve o şarkının sözlerini bilen varsa lütfen yazsın.
  2. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Söylediği Yanarım Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Söylediği Yanarım Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan 14 Temmuz'da Söylediği Yanarım Şarkı Sözü Bir Şarkısın Sen Dilan Yanarım Şarkı Sözleri Sevgili melekler, daha önce ki programlardan birinde Rüya şarkısı ile ekranlara gelen Dilan'dan bu kez Bir Şarkısın Sen Dilan Yanarım Şarkı Sözleri ile karşınızdayız :) Ne olur aç kapıyı Yine tat yüreğim acıyı Yenildik mi biz maziye Aç kapıyı Darıldık kendimize Ucu yanmış...
  3. Kayıp Şehir İrfanın söylediği şarkının sözleri

Kayıp Şehir İrfanın söylediği şarkının sözleri

Kızlar Kayıp Şehiri izliyormusunuz ? Ya o dizide 14.bölümde İrfan bir şarkı söyledi onun sözlerini yazabilirmisiniz ?
  4. Ünlü Yazarların Ders Alınacak İbretlik Sözleri

Ünlü Yazarların Ders Alınacak İbretlik Sözleri

bu konu ünlü düşünür ve yazarların özlü sözlerine yer vermektedir. Dünyaca ünlü yazar ve düşünürlerin her biri altın değerinde olan ve ibret alınması gereken özlü sözlerini sizler için paylaşıyoruz. Sizde ünlü yazarların sözlerini arıyorsanız birçok anlamlı sözü bir arada bulabileceğiniz doğru sayfada olduğunuzdan emin olabilirsiniz:) KARAKTER...
  5. Gülşen 2015-Yıkım Kararı Şarkı Sözleri

Gülşen 2015-Yıkım Kararı Şarkı Sözleri

Gülşen Yıkım Kararı Şarkı Sözleri Yıkım kararı almışsın bu evlerde durulmaz Ne varsa yok saymışsın şimdi üstelemek olmaz Göstermem ben üzüldüğümü ah içimi görsen Anlamıyor laftan kalbim bir izah etsen Yalan mıydı tövbeler Seviyor görünmeler Beni de bu erken sevinmeler yaktı Mühim bir neden olmasaydı vazgeçmezdim her şeyden Korkuyor musun sende bu çılgın sessizliğimden Göstermem ben...

Sayfayı Paylaş