Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Ünlüler Müslüm Baba İçin Bir Araya Geldi

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Ünlüler Müslüm Baba İçin Bir Araya Geldi haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, mart ayında hayata gözlerini yuman ünlü sanatçı Müslüm Gürses için ünlü isimler bir araya geldi. Aralarında Okan Bayülgen, Model, Della Miles, Haktan ve Genco Arı gibi isimlerin bulunduğu ünlüler 45 şarkılık bir albüm çıkaracak.

< Konu Resmi..>

Türkiye'nin ünlü isimleri geçen ay hayatını kaybeden Müslüm Gürses için “Baba Şarkılar” albümünde buluşuyor.

Model, Della Miles, Haktan ve Genco Arı gibi isimlerin yer aldığı albüm için Okan Bayülgen de Grup Kühn’le birlikte Gürses’in “Dertler İnsanı” şarkısını seslendirdi. Bayülgen’in şarkısı şimdiden Youtube’a yüklendi. 1 Mayıs’ta çıkarılması planlanan 45 şarkılık albümün tanıtımı; Müslüm Baba’nın doğum günü olan 7 Mayıs’ta yapılacak.

Ünlüler Müslüm Baba İçin Bir Araya Geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlüler 'Enbe' için bir arada

Ünlüler 'Enbe' için bir arada

Barry White, Richard Clayderman, Goran Bregoviç, Pavarotti ile konserler veren Enbe Orkestrası yarın son albümlerine eşlik eden ünlülerle birlikte sahneye çıkacak Enbe Orkestrası, 23 Şubat'ta TİM Maslak Show Center'da son albümlerine eşlik eden ünlü seslerin katılımıyla bir konser verecek. BKM'nin organizasyonuyla gerçekleşecek konserde Enbe Orkestrası ve Behzat Gerçeker'e Ajda Pekkan,...
  2. Müslüm Gürses - Merhamete Gel Sevgilim

Müslüm Gürses - Merhamete Gel Sevgilim

Sen Benim Tek Ümidimsin Canımdan Çok Sevdiğimsin Yaşamamın Sebebisin Merhamete Gel Sevgilim Yeter Artık Dön Sevgilim Ne Olursun Artık Yeter Sen Olmazsan Bu Can Biter Sensiz Yüzüm Nasıl Güler Merhamete Gel Sevgilim Yeter Artık Dön Sevgilim Sensiz Günler Asır Gibi Seven Kalbim Esir Gibi Seviyorum Deli Gibi Merhamete Gel Sevgilim Yeter Artık Dön Sevgilim ------------------------- Senin...
  3. Müslüm Gürses - Engel Çıktı Aramıza

Müslüm Gürses - Engel Çıktı Aramıza

Ne güzeldi günlerimiz ayrılmazdı ellerimiz Aşkla çarpan kalplerimiz ayrı düştü gülüm gülüm Rüzgar vurdu dalımıza hasret çıktı falımıza Ayrılıklar yolumuza engel çıktı gülüm gülüm (Nakarat) Sensiz gelen güne küsüm sensiz dogan günes batsin Bu dünyada tek gayemsin yalanim yok kanim aksin Rüzgar vurdu dalımıza hasret çıktı falımıza Ayrılıklar yolumuza engel çıktı gülüm gülüm Sen bir yerde ben...
  4. Müslüm Gürses - Bir Bilebilsen

Müslüm Gürses - Bir Bilebilsen

gözlerim kapıda kulağım sesde bir gelebilsen ah bir gelebilsen bu nasıl bir sevda bu nasıl bir aşk bir bilebilsen ah bir bilebilsen hasretinböleren uykularımı çaresiz gizledim duygularımı seni kaybetmenin korkularını bir yenebilsem ah bir yenebilsem ömrümü yoluna serildiğini gözümde yaş olup dizildiğini çılgınlar misali sevildiğini bir görebilsen ah bir görebilsen __________________
  5. Müslüm Gürses - Aşığım Bir Kuluna

Müslüm Gürses - Aşığım Bir Kuluna

Aşığım bir kuluna Öleceğim yoluna Dermanım sensin tanrım Merhamet eyle bana Senden dileğim Yaz onu alnıma O benim kaderim olsun Bir kulun beni bu hale koydu tanrım Bir aşkın esiri oldum Hayatta senden tek bir dileğim Yaz onu alnıma O benim kaderim olsun tanrım Kaderim olsun Yüzüm onunla güler Zindan oldu geceler Çektiğim bu çileler Onun elinde biter Senden dileğim yaz onu alnıma O benim...

Sayfayı Paylaş