Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

ünlüler ve çocukları

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yerli ünlülerin çocukları ünlülerin çocuklarının isimleri sanatçıların çocuklarının isimleri sanatcilarin cocuklarinin sanatçı
    < Konu Resmi..>

Şöhretli babalara sahipler< Konu Resmi..>
    Magazin basınıyla daha bebekken tanıştılar< Konu Resmi..>
    İşte objektiflerin takibinde büyüyen birbirinden ünlü çocuklar ve babaları< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Aktör Will Smith ve oğlu Jaden Smith

< Konu Resmi..>

ABD'li rock grubu Black Crowes'un solisti Chris Robinson ve oğlu Ryder Russel< Konu Resmi..>
    Ryder'ın annesi ise Crisin boşandığı eşi ünlü oyuncu Kate Hudson

< Konu Resmi..>

"Sir" unvanına sahip Beatles grubunun eski üyesi Paul McCartney ve oğlu James McCartney Londra sokaklarında yürüyüş yapıyor< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Oscar ödüllü ünlü oyuncu Russell Crowe ve oğlu Charlie Crowe

< Konu Resmi..>

Amerikalı müzisyen Chris Cornell ve oğlu Christopher Nicholas

< Konu Resmi..>

Ünlü futbolcu David Beckham ve büyük oğlu Brooklyn Beckham

< Konu Resmi..>

ABD'li rock grubu Red Hot Chili Peppers'ın solisti ve kurucusu Anthony Kiedis ve oğlu Everly Bear

< Konu Resmi..>

X-men filminde oynadığı Wolverine rolüyle tanınan aktör Hugh Jackman ve oğlu Oscar Maximillian

< Konu Resmi..>

Oyuncu Mark Consuelos ve oğlu Michael Consuelos

< Konu Resmi..>

Matthew Broderick ve oğlu James Wilke'le birlikte New York Hudson nehri kenarında yürüyüş yapıyor< Konu Resmi..>

ünlüler ve çocukları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlüler ve ikizleri

ünlüler ve ikizleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ÜnLüLer ve AnneLeri

ÜnLüLer ve AnneLeri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ünlüler ve Seçim

Ünlüler ve Seçim

oy, sandık, ünlüler, nasıl oy kullandı, komik diyaloglar hakkında bilgi burada Bence birazda bu seçimden sonra tebessüm edelim :D:D bakın neler neler paylaşıyorum size :):) Ata Demirer, oy kullanmak içingittiği sandık başında yaptığı gafı twitter'dan böyle paylaştıSeçim gorevlisı Bey " Telefonunuzu alabilir miyim"- "Eee...BKM 'den bana ulaşabilirsiniz."-- "hahaha...
  4. Ünlüler ve parfümleri

Ünlüler ve parfümleri

hangi ünlü hangi parfümü kullanıyor, ünlülerin parfümleri neler, hangi markalar buyrun bu yazımızda öğrenelim. Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu makalemizde, gerek ülkemizde ki zirvede olan ünlülerin, gerek ise dünyaca tanınmış olan ünlülerin kullandığı parfümleri, sizlerin bilgisine sunuyoruz. Greta Garbo: Rochas’in Femme Liz Taylor: Patou’nun Joy Brigitte Bardot: Balmain’den Vent...
  5. Ünlü Babalar ve Çocukları isimleri ve resimleri

Ünlü Babalar ve Çocukları isimleri ve resimleri

Merhaba arkadaşlar sizden Ünlü Babalar ve Çocukları isimleri ve resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum ve paylaşımınız için şimdiden tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş