ünlüleri 2010'da neler bekliyor?

  • Konbuyu başlatan PaSikA
  • Başlangıç tarihi
PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
ünlüleri 2010'da neler bekliyor?
zeynep turan fal ünlülerin 2010 falları zeynep turan 2010 burç yorumları burç yorumları burçlar
Ne demişler fala inanma falsız kalma...Bakalım 2010 yılında ünlülerimizi neler bekliyormuş :tik:

unluler-dunyasi-3841.jpg


ASTOLOG ZEYNEP TURAN ÜNLÜLERİN 2010'DA YAŞAMASI MUHTEMEL OLAYLARI ANLATTI..

İşte Zeynep Turan'ın tahminlerine göre 2010'da ünlüleri neler bekliyor?

KENAN İMİRZALIOĞLU: ‘Ezel’ dizisinin yanısıra 2 sinema filminde daha oynayacak. Şöhret, reyting ve para ondan yana. Sevgilisi Zeynep Beşerler ile evlenmeyecek. Önümüzdeki birkaç yıl daha nikah yok.
NEJAT İŞLER: Berrak Tüzünataç ile ne evlilik var ne de ayrılık! İkisi de iş hayatında durgun bir yıl geçirecek.
SİBEL CAN: Sulhi Aksüt’ten boşanmayı başaracak. Ama çalkantılı ve sansasyonel bir yıl onu bekliyor. Yasak aşk yaşayacak. Bu basına da yansıyacak. Sevgilisi ünlü ve evli bir işadamı. Her an tanışmak üzereler.
TARKAN: Düşüşe geçiyor! Çıkartacağı albüm tutmayacak. Kendini toparlamakta zorluk çekecek. İkili ilişkilerde de aradığını bulamayacak. Yurtdışındaki işleri de pek yolunda gitmeyebilir.
İBRAHİM TATLISES: İşleriyle ilgili ani ve büyük kararlar alacak. Şirket satabilir. Dördüncü kez baba olabilir.
TAYYİP ERDOĞAN: Martta, Türkiye ile ilgili alacağı stratejik kararlar ülkeyi enterasan bir noktaya getirecek. Bu gelişme sonrasında tarih yüzyıllar geçse de Tayyip Erdoğan’ı konuşacak. Nisan’da oğullarından biriyle ilgili bir sorun yaşayabilir. Sağlığıyla ilgili konulara her zamankinden çok dikkat etmeli. Politik hayatında en çok yorulacağı yılı yaşayacak. Siyasete karşı şevki biraz kırılıyor.
AJDA PEKKAN: Aşkta ve işte çok mutlu olacak. Özellikle maddi olarak kazançları büyük. Sevgilisini gizlemeyecek. Hemen tanıtacak. Huzurlu ve uzun ömürlü bir ilişki onu bekliyor.
BEREN SAAT: Sevgilisi Levent Semerci’den ayrılacak. Evlenseler bile boşanacaklar.
HÜLYA AVŞAR: İşle ilgili yılın ilk 6 ayında büyük sıkıntıları olacak. Sevgilisi Sadettin Saran tarafından çok sevilen bir kadın. Ama bu ilişkinin evliliğe gitmesi zor görünüyor.
ÖZGÜ NAMAL: Sürpriz evlilik görünüyor. Ama bu kişi eski sevgilisi Oktay Kaynarca ya da yeni aşkı Mithat Can Özer değil. Çekeceği bir sinema filmi çok ses getirecek. Sevişme sahneleri konuşulacak.
KIVANÇ TATLITUĞ: Bir sinema filmi çekecek. Film çok tutacak. Ama ‘Aşk-ı Memnu’dan sonraki dizisi tutmayacak. Popüler bir kadınla beraber olacak. Aşk hayatı çok konuşulacak. Ama bu kişi Meltem Cumbul değil.
NECATİ ŞAŞMAZ: Evlenip çocuk sahibi olacak. Herkesi şaşırtacak. Pana Film’in dışında başka bir şirket daha kuracak ve başarı kazanacak.
OKAN BAYÜLGEN: Bir sinema filmi çekecek, başarılı olacak. Evliliği mutlu-mesut devam ediyor.
SERDAR ORTAÇ: Özel hayatıyla ilgili çok çarpıcı bir gerçeği açıklayacak. Neden mutsuz olduğunu itiraf edecek.
GÜLBEN ERGEN: Evliliği sallanacak. Ama aile büyükleri araya girip sorunu çözecek. Eşi Mustafa Erdoğan ile ilgili en büyük yarayı bu yıl alabilir. 2010’u atlabilirlerse bir daha krize girmezler. Bu arada işiyle ilgili çok kazançlı ve iyi gelişmeler var. Bol para kazanacak.
NURGÜL YEŞİLÇAY: Eşi Cem Özer’den ayrılacak. Bu ilişkinin sonunu Cem Özer’in başarısızlıkları getirecek. Nurgül Yeşilçay ünlü bir yapımcıyla aşk yaşayacak.
CEM YILMAZ: Sürpriz bir evlilik var. Baba olacak. Ama ayrıldığı sevgilisi Cansu Dere ile bir araya gelmiyor.
SABA TÜMER: Kalbini sızlatan kişiyi bırakacak. Yeni bir aşkla gündeme oturacak. Kahkahası eksik olmayacak. Yeni aşkla birlikte daha da keyifleniyor.
İZZET ÇAPA: Eğlence hayatına büyük bir yenilik katacak. Öyle başarılı olacak ki biz üç yıl boyunca İzzet’i ve yarattığı o şeyi konuşacağız. Büyük alkış alıyor.
 
ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
cıkar cıkar :D
beren ayrıldı bildgm kadarıyla :D
 
Üst