Ünlüleri Zayıflatan Şeyda Coşkun Bakanlığın Kıskacında!

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Ünlüleri Zayıflatan Şeyda Coşkun Bakanlığın Kıskacında!
ünlülerin yaşam koçu, şeyda coşkun, şeyda coşkun kimdir
Sevgili melekler, özellikle son zamanlarda ünlülerin yaşam koçluğunu yapan ve hem sporda hem de beslenmelerinde yardımcı olan Şeyda Coşkun, Gençlik ve Spor Bakanlığını harekete geçirdi. Diyet ve spor programı uygulatan isimlere yurt dışındaki gibi sıkı denetimler getirmeyi ve sertifika zorunluluğunu planlayan Bakanlık, konuyla ilgili kanun çıkarmak üzere. İşte haberin detayları...şeyda-coşkun.jpg
Gülben Ergen'den Hacı Sabancı'ya kadar birçok ünlüyü zayıflatarak dikkat çeken Şeyda Coşkun'a kötü haber! Her bir müşterisinden aldığı yaklaşık 3 bin euro'luk ücretle dudak uçuklatan 'yaşam koçu', sık sık haber olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı'nı alarma geçirdi. Diyet ve spor programı uygulatan isimlere yurt dışındaki gibi sıkı denetimler getirmeyi planlayan Bakanlık, konuyla ilgili kanun çıkarmak üzere...

SERTİFİKA ZORUNLULUĞU GELİYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığı; cezai uygulamalar konusunda yasal düzenlemeler yapacak. Kanun çıktığında Şeyda Coşkun başta olmak üzere hiçbir kişi, ilgili federasyondan sertifika almadığı takdirde kimseye spor ve diyet programı uygulatamayacak.

COŞKUN'LA İLGİLİ ŞOK İDDİALAR!

Bu arada Coşkun'la ilgili dedikodular ilginç. Şeyda Coşkun'un müşterilerine gönderdiği yemeklerini, hiçbir eğitimi olmayan iki Moldovyalı kadına yaptırdığı öne sürüldü. Coşkun'un sıkı diyetleri yüzünden birkaç müşterisinin de sinir sistemlerinin çöktüğü ve sinir krizi geçirdiği de iddialar arasında. Bazı müşteriler ise vücutlarında sarkma olduğu için şikayetçi.

Şeyda Coşkun'un Bakanlık'tan sertifikası olmadığı halde yüksek ücretlerle birçok kişiye diyet yaptırması; vatandaşı da isyan ettirdi. İşte Coşkun'la ilgili twitter'da yazılan sitem dolu yazılardan sadece birkaçı...

- Şeyda Coşkun kimdir ya! Sağlıklı zayıflama hakkında gerçekten bilgili mi? Herkes diyetisyen, herkes uzman kesildi başımıza.

- Bu Şeyda Coşkun'un eğitim durumu ne?

- Neyine güveniyor ya da güveniliyor acaba?

- Kendisi Türkiye'de sivrilmek istemediğini söylüyor. Daha ne kadar sivrilecek acaba; yürüyerek trilyoner olmuş durumda.

- Saçlarına fön çektirip yürüyüşe çıkan ünlülerin yürüteci Şeyda Coşkun'un eğitim durumu nedir?

LÜKÜS HAYAT OH NE RAHAT

Her bir müşterisi için yaklaşık 3 bin euro alan ve birçok defa da toplu zayıflama programları uygulatan Şeyda Coşkun'un aylık gelirinin ortalama 200 bin lira olduğu tahmin ediliyor. Coşkun, bu kazancının çoğunu lüks araçlar için harcıyor.

Şeyda Coşkun'un aldığı yüklü ücretin vergisini kuruşu kuruşuna devlete ödeyip ödemediği merak konusu oldu. Gazete haberlerini takip eden Maliye Bakanlığı'nın ise bu nedenle Coşkun'u vergi takibine aldığı söyleniyor.
 

Benzer İçerikler

Üst