Etiketler:
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Ünlülerin ağzından kız hepsi senin mi???

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

TaRKaN ' Kız Hepsi Senin mi? '
    EroL Evgin ' Hanımefendi hepsi sizin mi acaba? '

BüLent Ersoy ' Zat-ı aLiniz hepsi size mi ait? '

VoLkan Konak ' Kiz Hepsu Senun mi? '

Okan BayüLgen ' Acaba hepsi sizin mi canııım '

İbrahim TatLıses ' Hepsi Senin mi ULen! Bende İsterem eLma yanakLardan.. '

Tecavüzcü Coşkun ' Hepsi Senin mi Yavruuuuum! '

Şahin K ' Hepsi Senin mi Lan..Dur rahat dur şimdi kıracam beLini '

veeeee

Cüneyt Arkın '' Bırakın ULeyn Kızı ''

Tikiler --> Ay inanmıyoroaaamm hepsi senin mıaaaa??

küçük emrah : hepsi senin mi abla benim bunlardan hiç olmadı abla HAYIIIIIIIRRRRR!!

ismail yk: Allah belanı versin ,hepsi seninmi?

Reha Muhtar : Efenim hepsi sizin mi acaba

Deniz Baykal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Onların hepsi sizin olamaz...laikliği de rejimi de tehlikeye atıyorsunuz...Biz Atatürkçüyüz...kimseye yedirtmeyiz onları yalnız başına

2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

Deniz Baykal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Onların hepsi sizin olamaz...laikliği de rejimi de tehlikeye atıyorsunuz...Biz Atatürkçüyüz...kimseye yedirtmeyiz onları yalnız başına aman aman bir bu eksikti ya çok komik eline saglık

3. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bunu bi sitede görmüştüm ve bayılmıştım saol yorum için canım:)

Ünlülerin ağzından kız hepsi senin mi??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Senin Ağzını Yerim

Sinan Özen - Senin Ağzını Yerim

Bir güneş gibi doğdun sen ufuktan ufuktan Tereddüt etmedim teslim oldum ben çoktan ben çoktan Sensiz geçen günlerime yanarım yanarım Boş yere ömrümü harcamışım hiç yoktan hiç yoktan Senin ağzını yerim ben Bu zaman kadar nerelerdeydin sen Kimse inkar etmesin Güzel gördüm demesin, seni görmeden
  2. ünlüler ve gafları (hepsi gerçek)

ünlüler ve gafları (hepsi gerçek)

POLİTİKACILAR 1) “Füzelerle savaş kazanabilirsiniz, ama füzelerin üzerine oturamazsınız...” (Deniz Baykal) 2) “Afrikalı zombiler gibi...” (Bülent Arınç) 3) “Sekiz yıl Özal’a verdiniz, onun iki yılını ananıza verin, o zaman Türkiye şahlanır...” (Tansu Çiller) 3) “Powell’ın ziyareti daha önce yapılsaydı daha iyi olurdu, ancak bu ziyaret tam zamanında yapılmıştır...” (Abdullah Gül) 5) “Ben...
  3. Kızım seni Ali'ye verem mi ? - Çok komik bir şarkı...

Kızım seni Ali'ye verem mi ? - Çok komik bir şarkı...

onun adı engin babası zengin onun adı ömer alır beni döver ömer alır beni döver dinle engin babası zengin dinle ali eder deli Farklı bir şarkı sözü meleklerim sizlerinde okumasını istedim.. Ben gülmekten çatladım umarım sizlerinde hoşuna gider.. :piha::piha: KIZIM SENİ ALİYE VEREMMİ ?? İstemem Babacığım İstemem Kızım seni Ali'ye vereyim mi? İstemem babacığım istemem, Onun adı Ali alır...
  4. Erkek değil mi hepsi aynı:))

Erkek değil mi hepsi aynı:))

erkek değilmi hepsi aynı evlilik yıldönümü evet kızlar erkek milleti değil mi insan hepsi aynı...tavuk dahi olsa:abo:
  5. Bedia Akartürk- Kızım Seni Ali'ye Vereyim mi? :D

Bedia Akartürk- Kızım Seni Ali'ye Vereyim mi? :D

bedia akartürk Kızım Seni Ali'ye Vereyim mi? Kızım seni Aliye vereyim mi? Kızım seni Aliye vereyim mi? İstemem babacım istemem Onun adı Ali Belki de deli İstemem babacım istemem Kızım seni Yaşara vereyim mi? Kızım seni Yaşara vereyim mi? İstemem babacım istemem Onun adı Yaşar Alır beni boşar İstemem babacım istemem Kızım seni sarhoşa vereyim mi? Kızım seni sarhoşa vereyim mi?...

Sayfayı Paylaş