unutkan öğrencilere bitki çayı

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
unutkan öğrencilere bitki çayı
unutkanlık için şifalı bitkiler unutkanlık için bitki bitkiler uyku düzenleyici gingkobloba
35 yıllık baharatçı Tahir Buyurucu, unutkanlık çeken öğrencilere zeka açıcı bitki çayı öneriyor. Tahir Buyurucu, hiçbir yan etkisi olmayan Ginko-bloba isimli bitkisel çaya üniversitede okuyan ve üniversiteye hazırlanan öğrencilerin yoğun rağbet ettiğini söyledi. Zeka açıcı özelliği olan bitkisel çayın kilosunun 500 YTL içerisinde 20 adet bulunan paketinin ise 5 YTL'den satıldığını anlatan Buyurucu, fiyatı yüksek olmasına rağmen öğrencilerin bu çaya yoğun ilgi gösterdiğini belirtti.
Buyurucu, ayrıca, "Uyku düzenleyici olduğu gibi hafıza kaybını önler, göz ve beyin damarlarını açar. En önemlisi ise zeka açar" dedi. Bu bitkinin aynı zamanda hapı, suyu ve macunu bulunduğunu anlatan Buyurucu, şöyle konuştu: "Bitki, Hindistan'dan geliyor. Bu bitkinin aynı zamanda hapı, suyu, macunu ve aynı zamanda çayı bulunmaktadır. Üniversiteye hazırlanan ve üniversitede okuyan öğrenciler geceleri geç saatlere kadar ders çalıştıkları için uykuları düzenli değil dolayısıyla bu çaylar öğrenciler için çok yararlı."

kaynak :ihlas haber ajansı(İHA)

Ce: unutkan öğrencilere bitki çayı

Gingko-bloba tıpta da çok kullanılan bir öz, gingko-bloba'lı yeşil çayı seviyorum ben de, güzel oluyor tadı :)

Benim kardeşim çok zeki maşallah. Annem ona günlük kakule yediriyor ve biberiye çayı içiriyor. Hem zihni açıyor hemde unutkanlığa bu müthiş ikili iyi geliyor. Özellikle sınav maratonu yaşıyan öğrencilerimiz bu iki besini mutlaka tüketmeli.

şimdiki gençlerin birçoğu faydalı şeyler yerine kendilerine zarar verecek ne kadar içecek yiyecek varsa onları yiyip içiyorlar benim yeğenimde bu sene eski adı ile teog sınavına gerecek ama bu sene kendisinde acaip bir unutkanlık ve dikkat dağınıklığı başladı keşke içsede sınavdan bir süre önce başlayıp bende bu unutkanlık için çaydan ona içirsem ama içeceğini sanmıyorum hastayken bile bitki çayları kesinlikle içmiyor neyse bir deneyim bari inşallah işe yarar

Geri