1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Unutulmayan Dostluklar Adına

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

unutulmayan dostluklar unutulmayan dostluklar adına dostluk adına yazılmış yazılar dostluk siirleri < Konu Resmi..>

Unutulmayan Dostluklar Adına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DostluĞa İnananlara"dostluk İpİ"

DostluĞa İnananlara"dostluk İpİ"

Genç adam iyi bir terziymiş. Bir dikiş makinası ve küçücük bir dükkanı varmış. Sabahlara kadar uğraşıp didinir ama pek az para kazanırmış. Çok soğuk bir kış gecesi dükkanı kapatırken elektrik sobasını açık unutmuş ve çıkan yangın onun felaketi olmuş. Artık ne işi varmış ne de parası. Günler boyu iş aramış ama bulamamış. Yük taşımış, bulaşıkçılık yapmış, yine de evinin kirasını ödeyecek kadar...
  2. Unutulmayan liseli...

Unutulmayan liseli...

LİSELİME MEKTUP 1 Aklıma sen geldin birden bire bırakıp gittiğimden beri ne yaptın liselim hala bana lanet yağdırıyormuşsun yoksa özlemim mi yakıyor seni beni unutamıyormuşsun liselim sana artık yürümeyecek dediğim günü kabuslar görüp hıçkırıyormuşsun sırana ismimi kazıdın mı liselim? attığın her adımda ismimi heceliyormuşsun arkadaş grubunda tek başına konuşuyor anlayınca . kıpkırmızı olup...
  3. Unutulmayan yabanci filmler

Unutulmayan yabanci filmler

unutulmayan yabancı filmler 1990 yabancı filmler unutulmaz unutulmayan listesi unutulmaz listesi A À Bout de Soufle / Breathless / Serseri Aşıklar (1960) A Clockwork Orange / Otomatik Portakal (1971) A Perfect World / Mükemmel Dünya (1993) Alien / Yaratık (1979) Aliens / Yaratık 2 (1986) Amadeus (1984) American Beauty / Amerikan Guzeli (1999) Andrei Rublyov / Andrei Rublev (1969)...
  4. dostluk

dostluk

mrb arkadaşlar benim bir erkek dostum var o çok zor durumda ve morali bozuk artık hiç birşey düzelmez gibi şeyler diyor ve onun moralini düzeltmek istiyorum nasıl düzeltebilirim? Lütfen yardım edin
  5. Unutulmayan Film Replikleri Harika !

Unutulmayan Film Replikleri Harika !

Bu konu; Unutulmayan Film Replikleri Harika haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bazı filmler vardır ki dimağınızda bir daha hiç çıkmamak üzere yer eder. Son derece keyifle izlediğiniz bu filmlerde ki bazı can alıcı cümleler de kulağınızda asılır kalır. Hatta bazen yeri gelir kullanıverirsiniz. Hepsi de ustalıkla oluşturulmuş ve dillere pelesenk olmuş bu cümlelerden yani...

Sayfayı Paylaş