üşengiçliği yenmek(alıntıdır)

RoCCo

Yeni Üye
Üye
üşengiçliği yenmek(alıntıdır)
O kadar üşengecim ki; evimi temizlemeye başlayabilmek için öncelikle elime geçen her çöpü, sigara kül ve izmaritlerini, yemek kırıntılarını, saksıdan aldığım bir miktar toprağı ve buna benzer birçok şeyi yerlere atıyorum. Dolayısıyla ev savaş alanına dönüyor. Böylelikle kendimi o gün temizlik yapmam gerektiği konusunda ikna etmiş oluyorum. Bu şekilde temizlik yapmak daha zor oluyor ama aksi taktirde, ev o kadar da pis değil diye kendimi kandırıp temizliği erteliyorum ve bu erteleme günlerce sürüyor.

Kıskançlık duygusunu yenmek kendi elinizde hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
astım ilacı(ahmet marankiden)alıntıdır.(çok faydalı) astım ilacı(ahmet marankiden)alıntıdır.(çok faydalı)
3 Şubat 2011 tarihinde Sabahın Sedası Programına konuk olarak katılan Ahmet Maranki Astım hastalarına şifa olacak bitkisel astım ilacı tarifi verdi...
Alternatif Tıp 0
Üşengeçligi Yenmek İçin Ne Yapmalıyız? Üşengeçligi Yenmek İçin Ne Yapmalıyız?
üşengeçligi Yenmek İçin Ne Yapmalıyız?
1-Kendinizle barışık olun. Hep ben demeyin. İnsanlar içinde bir şeyler yapabilecek iken sadece kendiniz için bir şeyler yapmayın. Bana ne faydası olacak düşüncesi sizi bir süre sonra bencil ve herhangi bir...
Kişisel Gelişim 0
Ölüm korkusunu yenmek için neler yapılmalı Ölüm korkusunu yenmek için neler yapılmalı
ölüm korkusu çocuklarda ölüm korkusu korkusunu yenmek korkusunu yenme Ölüm korkusunun tek ilacı ahirete iman ve elden geldiğince ona hazırlıklı olmaktır.
Dini sorularınız ve cevapları 3
Mümin sekman-kişisel ataleti yenmek Mümin sekman-kişisel ataleti yenmek
tembelliği yenmek için dua ...
Kitap Kurdu 0
Kıskançlık duygusunu yenmek kendi elinizde Kıskançlık duygusunu yenmek kendi elinizde
Iste formül: 'Basarili anlarinizi düsünün' Uzmanlar "Kiskançliga kapildiginizda, huzur içinde oldugunuz bir dönemi, severek yaptiginiz bir isi animsayin" diyor. Çogumuz için...
Kadın Haberleri 0