Üstteki üye bu forumda olmasa nolurdu

Cevap: Üstteki üye bu forumda olmasa nolurdu

Güzel aşk şiirleri ve resimleri olmazdı... Ki benim en sevdiğim konular arasında her ikiside var...
İyiki varsın Hayalim...

Gece gece bu kadar mutlu olmazdım.Niye angelin güzel sözleri sayesinde Sen de iyi ki varsın tatlım...

hayal olmasaydı bazı hayallerim aklıma gelemzdi onun ismin her okudğumda hayal ettiğim bi çok şey geliyo aklıma bu forumda olmasaydı hayalin açtığı değerli güzel konulardan mahrum kalırdık..iyiki var bu forumda iyiki arkadaşız

La reina olmasa forumumuz onun açtığı güzel konulardan ve başarılı dmodluğundan mahrum kalırdıHa bi de nicki bana hep reina gece klübünü hatırlatı o da olmaz dı sen de iyi ki varsın datlu...

iyi ki varsın hocam.Sen olmazsan ben kime hocam diycem.Nicin de benim için özel bir anlam taşıyoor..hayallerim aklıma geliyor

Ben hocayım ama sen beni benim hocamsın be Meçhulüm.Sen olmasan ben forumda cahil cühela kalırdım.Sen de iyi ki varsın....

tatlım benim hayalim bana hep hayallerimi umutlarımı hatırlatıyorsun..iyiki varsın diyorum..senin isminle her güne hayallerimle başlıyorum datlum benim

ah canım şikerim sen de ilk nickinle bana çocukluğumu candyyi hatırlatıyodun...İyiki varsın...