üstteki üyeye kızdın....o anda ne fırlatmak istersin?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
üstteki üyeye kızdın....o anda ne fırlatmak istersin?
şu an üstteki üye ben olduğuma göre valla torpil geçip bana(konuyu ben açtım nede olsa:D)hafif bişeyler fırlatın işte:D

Ce: üstteki üyeye kızdın....o anda ne fırlatmak istersin?

Sana önümde duran National Geographic dergimi fırlatıyorum. Bir dahakine bu kadar hafif olmaz ona göre, siftah yaptık ya :D

ben sana gül fırlatmak isterim oyun buya sana terlik fırlatıyom

ben sinirlenınce gözum dondugu ıcın elımde o an ne varsa fırlatırım klavye maus 5+1 :D:D:D:D

cam ve ağır olan kültablasını kafana fırlatırsam siniri görürsün sen suskun :hhh:

valla bn rüyama kiyamazdimm,sinirime hakim olur,,baskasindan hircimi alirdimm,nede olsa bize lazimm,kizlar demi

yaw aslınd abu benım büyük sorunum scabucak sınırlenıyorum o an gözum dönuyo kardesımın kafaına vazo atmıstım 1 hafta konusmadı cocuk benle üzülüyom sonradan ama sinirlıyım yalanmı dıyım kıyamam desem kardesımı gözumden sakınırım ama sınırlıyken cıkmasın karsıma:(:(:(:(

genelde terlik fırlatırım çok sinirlenirsem tabii başka cisimlerde fırlattığım görülmüştür ama çok sık fırlatmam ehem ehem :)

Ben meleklerimden hicbirine birsey firlatamamki..... ama hadi yumusak bir yastik olsun:)

ben kızınca kesın agır bısey atarım... yatagım yanındakı abajur:):):) korkmayın ısabet etmez:):):)

Geri