utanıyorum(alıntıdır)

RoCCo

Yeni Üye
Üye
utanıyorum(alıntıdır)
Geçen hafta oğlumun kreşinin yıl sonu balosu vardı. Oğlum gösteri sırasında birden ağlamaya başladı ve yarıda bırakıp sahneden ayrıldı. O anda; neden böyle oldu, bir sürü hazırlık yapıldı, hep bu anı bekledik diye düşünüp çok üzüldüm. Biz bu konuşmaları yaparken yanımızdan geçen ambulans ve olay yeri inceleme arabasını görmüş, ama üstünde çok fazla durmamıştım. Ertesi gün öğrendim ki; yakınımızdaki bir öğretmenin diğer kreşe giden 4 yaşındaki minik yavrusu, geri geri giden servis aracının altında kalıp hayatını kaybetmiş. O kadar tuhaf, bencil, utanmış, kötü hissettim ki kendimi. Ben neye üzüldüm dün akşam, O'nun yüreği neyle dağlandı diye... Üzüldüğüm konudan utandım. Bu acıya nasıl dayanır insan? Hayat ne kadar da acımasız ve ne kadar da saçma konularla üzülüp vakit kaybediyoruz aslında.

Ağlayamadığım için utanıyorum, günâhlarımı dökemediğim için.. Ağırlığımı taşıyamıyor hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sinem Kobal "sormayın utanıyorum" dedi Sinem Kobal "sormayın utanıyorum" dedi
sinem kobal boy sinem kobal adil ışık sinem kobal, sevgilisi, imza günü, arda turan, evlilik teklifi, evleniyormu, Ekranların başarılı isimlerinden biri olan Sinem Kobal, imza gününde "Arda Turan'ın, evlilik teklifini...
Magazin 0
Yeliz Şar "utanıyorum, ahlak sıfır" dedi Davut Güloğlu'na Yeliz Şar "utanıyorum, ahlak sıfır" dedi Davut Güloğlu'na
yeliz şar davut güloğlu yeliz şar wwwdavut güloqluproqcom yeliz şar, davut güloğlu, ece erken, haberleri, Davut Güloğlu, Ece Erken ile samimi görüntülenince, Davut'un eski nişanlısı Yel Şar "utanıyorum ahlak sıfır" dedi. İşte o haberin...
Magazin 0
utaniyorum ama yardima ihtiyacim var :( utaniyorum ama yardima ihtiyacim var :(
keğel arkadaslar son 1 aydir benim büyük bi sorunum var bende cinsel sogukluk basladi nedenini bilmiyorum esimin birakin bana dokunamsini yaklasmasi bile beni sinir ediyor bana dokunmasin yaklasmasin istiyorum bunu onada anlatamiyorum ne yapcam...
Dert Köşesi 28
Utanıyorum  ALLAH ım..Rabbim, dünyada utandım, Ahirette utandırma.. Utanıyorum ALLAH ım..Rabbim, dünyada utandım, Ahirette utandırma..
Utanıyorum ALLAH ım.. ..Ondört asır önce çekilen eziyetleri hatırlayıp...
Dua Ayetler Hadis 2
Ağlayamadığım için utanıyorum, günâhlarımı dökemediğim için.. Ağırlığımı  taşıyamıyor Ağlayamadığım için utanıyorum, günâhlarımı dökemediğim için.. Ağırlığımı taşıyamıyor
Kayıyorum, tökezliyorum, düşüyorum... Yolumu kaybediyorum dünya çıkmazdında.. Yerim burası değil biliyorum, yine de kanıyorum... Yanıyorum Ey yerlerin ve göklerin ve ikisi arasındakilerin Rabbi,...
Dua Ayetler Hadis 1