Vajina üstüne boşalma olursa hamile kalınır mı ?

Sevgilim ile ters ilişkiye girdik makatinin oraya boşaldim hemen ıslak mendil ile sildik ertesi gün 23saat geçtikten sonra ella hapı kullandık hap hiçbir yan etki yapmadı sevgilinin göğüsleri arada şişyot karında arada şişmeler oluyor cevaplarimiz bekliyoruz

Anal ilişki esnasında boşalma anal bölge çevresine olursa spermler vajinaya sızabilir. Böyle bir durum da hamilelik söz konusu olabilir. Fakat anüs içine boşalma olursa hamilelik oluşmaz. Hamile bir kadının hemen karnı şişmez . Partnerinizin reglinde gecikme varsa gebelik testi yapsın.

Erkek arkadasimla surtme oldu bi miktar ıslandı vajinam erkek arkadasim boşalmadı ama ucundaki sıvılar degmis olabilir sizce bise olurmu en kisa surede donermisiniz bana acil eger oyle bise olduysa ne yapmaliyim

Gebeliğin oluşabilmesi için illa ejakülasyon olması gerekmiyor. Zevk suyuylada gebe kalmak mümkün. İhtimal düşükte olsa imkansız değil. Adetinizde gecikme olursa test yaparsınız. Yakın tarihte ilişki gerçekleşti ise eczacıya danışarak ertesi gün hapı kullanabilirsiniz.

Nişanlımın iç çamaşırı varken boşaldım iç çamaşırında biraz ıslaklık oluştu hamile kalma riski nedir yardımcı olurmusunuz???

arkadaş lar yardımcı olun erkek arkadsidm arkadan sürttü bosalma sırasında göt deligiden vajinama kadar geldi bende elim le silmeye kalktım ilk defa böyle bişey yaşadım ilişkiye girmedim ama çok korkuyoRum yardım edin

Merhaba erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla boşalıyoruz cinsek organımın üst tarafına boşaldı alta gitmediğine eminiz sonra hemen su ve sabunla güzel bir şekilde temizledim. Hamile riskim yoktur değil mi

Geri