1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0

Valiz

Konu, 'V-Y' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Çanta.Bazı yarar sağlamayacak sorumluluklar alacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, bu, yaşamınızda çok büyük zorluklar yaşayacağını bildirir. Bazı yarar sağlamayacak sorumluluklar alacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, bu, yaşamınızda çok büyük zorluklar yaşayacağını bildirir. Gereksiz görevler üstlenmek zorunda kalacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı gördüyseniz, hayatınızda çok büyük sorunlar yaşayacağınızı gösterir.Birtakım gereksiz görevler üstlenmek zorunda kalacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, bu, hayatınızda çok büyük sorunlar yaşayacağınızın işaretidir.Birtakım gereksiz görevler üstlenmek zorunda kalacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, bu, hayatınızda çok büyük sorunlar yaşayacağınızın işaretidir.

Valiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abidin - Bavulunu Valizini

Abidin - Bavulunu Valizini

alsam seni şokşam içime hani öyle sevesim geliyor aşktan yanayım ama gözü karayım bilmem kulağına hoş mü geliyor allayıp pullayıp koluma takarım ama kıskançim kafamada takarım aşk bir hayat derler bizde bu hayatın hepsini sana adarım seveceksen tam sev beni olacaksan benim ol dönüşü olmaz iyi düşün ölene dek sevgilim ol niyetini fikrini söyle bilelim istiyorsan seviyorsan...
  2. Valizime Ayrılıkları Tıkıştırdım

Valizime Ayrılıkları Tıkıştırdım

. . . . . . . . . . . . . . valizime ayrılıkları tıkıştırdım en altta anılarım yabancılık çekersem gittiğim yerde arada bir çıkarır koklarım ... .. .. aşikar bir zavallılık var üstümde devrilip düşüyorum mecalsiz bekleyişlere elim göğsümü işaret ediyor; beni bulanlar bilsinler; ayrılığa d ü ş m e k böyle oluyor...!
  3. Tatil valizi listesi

Tatil valizi listesi

tatil listesi tatil valizinde olması gerekenler malzemeleri valiz listesi valizi İçinde bulunduğumuz tatil mevsiminde tatilini yapanlar ve henüz tatil hazırlığında olanlar vardır.Eğer tatile çıkmak üzereyseniz mutlaka uzmanının önermiş olduğu tatil valizi hazırlıklarına göz atmanız sizin faydanıza olacaktır Tatil hazırlığı tatlı bir telaştır; bu telaşın son aşaması da valiz hazırlamaktır! Siz...
  4. Valizleriniz komidin olsun

Valizleriniz komidin olsun

Valizleri değerlendirme Valizden komidin örneği sizde valizlerinize yer bulamıyorsanız bu örnekte olduğu gibi valizlerinizi üst üste koyarak çekmeceli dolap ya da komidin gibi kullanabilrisiniz. Farklı bir yatak odası dekorasyonu için hoş bir fikir olabilir. Valizlerden komidin yapımı valizlerinizin değerlenmesi açısından iyi bir fikir oalbilir.
  5. Scooter Valiz

Scooter Valiz

Scooter valiz dekorasyonu Valiz tasarımı. Bu valiz tasarımı oldukça yaratıcı bir tasarım olmuş. Bu icat ile valz taşımak oldukça eğlenceli olsa gerek scooter valiz tasarımı ile valizinizi kolayca taşıyacak aynı zamandada çok eğleneceksiniz.

Sayfayı Paylaş