Vampir nedir nasıl vampir olunur özellikleri nedir

Bigün olursa ilk bulacağı kişi olursun merak etmeyin. :D
Büyüyünce geçer. :D

vampir nedir
nasıl vampir olunur
vampirlerin özellikleri

Son zamanlarda tv'de ki vampir filmlerinin artmasından ötürü mü bilmiyorum ama bir "vampir" muhabbettidir almış başını gidiyor. Çocukların vampir olma sevdası, vampir resimlerinden oluşan oyuncakları, giysileri vs vs... Zira bize gelen misafir sorularından ve yorumlarından anladığım kadarıyla, ergen yaşlarda ve gençlerde de vampir sevadası başlamış :)

"Vampir olmak istiyorum, nasıl vampir olunur?" hatta çocukca soruların başında gelen "vampir kimdir adı var mı?" gibi vb. :)

Sevgili Melek'ler, filmlerde ve bazı hikayelerde öğrendiğimiz gerçeğinde sadece şehir efsanesi olan vampirler, filmlerde var. Tamamen hayal ürünüdür, tıpkı küçükken benim aşık olduğum Aslan Kral gibi (çizgi film) :):) Yine de sizler için Vampirler konusunda küçük çaplı bir araştırma yaptım ve sizlere filmlerde ki vampirlerin özelliklerini aktarıyorum :)

Vampir Nedir: Günbatımı ile şafak arasında dirilerek mezarından çıktığına, insanlara saldırıp kanlarını emdiğine inanılan hayalî canavardır. Kimi kesim topluluklar vampirlerin varlıklarının gerçek olduğunu ileri sürmektedirler.

Nasıl Vampir Olunur: İnanışa göre normal bir insanın vampir olabilmesi için bir vampir tarafından öldürülmeyecek derece ısırılması gerekmektedir. Biz müslümanlara bu tarz inanışlar çok uzaktır.

Vampirlerin Özellikleri

1.Daha duyarlı duyu organları

2.Gelişmiş fiziksel güç

3.Geliştirilmiş hareket-çabukluk

4.Kısa mesafede biçim değiştirmeden yüksek süratte uçuş kabiliyeti

5.Yaraları çok hızlı iyileştirmeVampirlerin Özellikleri İnsan hastalıklarına karşı direnç

6.İnsanlar ve daha zayıf vampirler üzerinde hipnotik kontrol.
vampir resmi

7.Diğer varlıkları karizmaları ile kontrol etme.

8.Ekstra Duyarlı Ten ve olaylara karşı önsezi

9.Yarasa şekline dönüşebilme

10.Toprakta eriyerek kaybolma.

11.Sise dönüşerek kaybolma

12.Yarasa Vampirlerin Özellikleri köpek Vampirlerin Özellikleri kurt gibi hayvanları kontrol etme yetisi

13.Duvara tırmanma kabiliyeti

reddedildim.!! :((
kanım kötü çıkmış beğenmeyip geri çeviridiler. :(((((((((((((((((
çözüm yolunu bulamadım başka yanlarına gittim geri çevrildim. yaşım 14 ...
artık büyüyünce kendimiz halledicez başka çare kalmadı. :(((

bence vampirler gerçek ve son derece doğru yönetenler biliyor susuyor ama kaos olmasın susuyor açıkçası bir vampir olma isteğim var ama ne olacak bilmek isterdim,

Bu yazilanlarin yarisini yanlis vampirler sise yada bir yarasaya donusmezler .birisinden vampir oldugunu dusunuyorsanaiz hareketlerine bakin kolayca anlarsiniz ama tabikide ders almadilarsa

Geri