Vampir nedir nasıl vampir olunur özellikleri nedir

Gencler birakin bu isleri manyak misiniz ya boyle seylere inanarak psikolojiniz bozuluyo filmlerin etkisinde kalmayin be gülüm...

Arkadasla ben bir büyü buldum ve tek basıma yapmaktan korktuğum içim bir arkadaşımla denedim büyü sırasında garip sesler cıkıyo ve biz bu sesleri duydugumuzda biraz korktuk ve büyüyü bitirdiğimizde kana birazda olsa susadık ama vampir olup olmadığımızı bilmiyoruz simdi siz bana inanmıyacksınız ama eğer büyüyü istiyorsanız veririm.

Arkadaslar biz afrikaya gitmistik orda biz ayrilip teke tek dolasirken benim basim dondu ben agaca tutundum o sirada elimde bir aci hissettim ve elime baktigimda biraz kizarmisti sonra geri donduk felan ... Bende bir degismeler oldu bu belirtiler gibi seyler oldu kan gorunce bir kere istem disi dudagimi yalamisim arkadasim soylemisti insanlarin gozune fln bakinca basim donuyor gibi ne yapmaliyim ve o 12 yasindaki kiz bana ulasirmisin

ben bu özelliklerin çoğunu taşıyorum kendi kanını emme,sabah sesiz biriyken akşam tam tersi olma,elini birleştirip baş parmaklarını burnuna koyma,dilini dişlerinin üstünde gezdirme,kendim hakkında sorulan sorulara cevap vermeme, hayal gücünün gelişmiş olması, 6. his kuvvetliliği, metalik şeylerden hoşlanmama ( Gümüş'e karşı alerjim var), karanlık ve ya gölge ortamlardan hoşlanma, soğuk ortamlara alışmış fakat sıcak ortamlara duyarlı olma, dudak ısırma,kulaklarla oynama... gibi yazdığınız çoğu özelliği sergiliyorum

eyer biriniz vampirseniz beni vampire dönüştüre bilirmişsiniz lütfen ben Dubai da yansı yorum gelin dönüştürün beni adım meryem meslina İlhan
yasım 11
Türkiyelinin
Dubai'de yasıyorum

Ona bakılırsa bütün özellikleri taşıyorum. Ve size yemin edebilirim ki yemin ederim yaralarım çabuk işleiyorum ve göz renklerin değişiyor.size yemin ederim ki gerçek yemin ederim

Sana anlatacağım herşeyi...
Bu eskiden beri var.
Vampirle gerçek
Sen sadece buna inan
Asla vampir olamam diye düşünme
Olabilirsin