vay be bu kadar olur pastalara bakın !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu kadar mı komik olur

bu kadar mı komik olur

Olum bas git fena olcak bak. Cezmi abi gerçekten kral adamsın ha. Babişko kulaana bişey diicem Bu aşkın sonu yok Naciye.Biz ayrı dünyaların insanıyız. İşe bak, yata yata her yanım taş kesilmiş Ya arada eziliyoz be.Hişt aloo kime diyom Oh.. Rıfkı senin yanında çok mutluyum.Ne zaman evlenicez Agh gitti güzelim burun.Hoşt! Bırak burnumu! Bu bakışıma kızlar hasta oluyo.Az çalışmadım ama...
  2. ütü yapmak bu kadarda zor degilmiş be:)

ütü yapmak bu kadarda zor degilmiş be:)

pantolon nasıl ütülenir dantel nasıl ütülenir sprey kola keten pantolon çarşaf Ütü Yapmak Bir gömlek ya da elbisenin önce yakalarını, manşetlerini, fırfırlarını, kollarını ütüleyin, sonra bedenini, böylece diğer zaman kaybettirici işlerle uğraşırken tekrar kırışmazlar Ütü yapmadan önce, her bir parçayı çekip düzeltin. Ütü masasının yakınında hem ütülenmiş hem ütü`lenmemiş eşyalar için yer...
  3. bu sefer benim olursun!

bu sefer benim olursun!

Senin o upuzun ve ipek kadar yumuşak saçlarını sererek yattığın mis kokunun sindiği yastığa sarılıp yatıyorum her gece. Ayrıldığımızdan beri peşimi bırakmayan uykusuz geceler. Kimi zaman senle ilgili kabuslarını peş peşe sunup, kimi zaman da halime acır gibi sana kavuştuğum o anın hayalini yaz sabahlarının güneşi gibi önüme seriveren o geceler. Hayalinle yanıp tutuştuğum ve her saniyesinde...
  4. Vay Be Bu Şömineler....

Vay Be Bu Şömineler....

Bravo demek istiyorum bayanlar baksanıza herşey modaya uygun güzellikte neler icat ediyorlar .. Yeni sezonda evlerde modern çalışmalara ağırlık veren şömine firmaları üretmiş oldukları doğalgazlı ve camlı şömine modelleri ile muhteşem bir çalışmaya imzasını attılar.. Evlerde son derece estetik bir görünüm oluştura bu uygulama gören herkesin beğenisini ve ilgisini çekmekte…

Sayfayı Paylaş