ve sonunda düğününü de gördüm

selam canım at şunu kafandan artık ne olur sen olmuyor yapamıyorum diyerek daha yolun başımdan pes edip kolayı seçiyorsun sen güçlü birisisin ki bu adamın ailesinin yaptıklarına bile dayanabildin ve hala unutamıyorum diyorsun aşırı sevgi karşılığında darbe yedimi kine dönüşmesi gerekir sende nasıl dönüşmedi bilmiyorum kendini şu değmeyen için mahvediyorsun ya bekarsın tatlısın şu bekarlik günlerinin tadını çıkar inan ilerde bunlara çok gülecen ben senin yerinde olsam böyle özlem dolu şeyler yazmam düşünmemeye çalışırımki kafamdan ve gönlümden çabuk çıkarayım sen düşündükçe yazdıkça geçmiş ile ilgili konuştukça yaraların dahada açılıyor ve kendini yeniliyor hayatına bir yenilik kat yeni bir arkadaş evcil bir hayvan kurs bilmiyorum bunun gibi bir şeyler ..en azından onu düşünecek vakit bulama canım

kurabiyemmmm canımm çook haklısınnn çok teş ederimmm yanımda olmanız o kadar güzel ki :18: benden beter olsun o :18:

Merhabalar canim meleklerim ve guzel gunlugum uzun zaman oldu hepinizi cook ozledim...
Keske imkanim olsada hep yazabilsem nerden nereye..
COOK tuaf tamamen unuttugumu dusunurken siteye girdigimde yasadigim zor zamanlar aklima geldi, ne yazik ki yasandi ve bitti..
Zaman hersye ilac dediklerinde kiziyordum daha dogrusu inanamiyordum ama zamanla gercekten geciyor, geriye kalan ise keskeler, pismanliklar ve hayal kirikligi..
Herseye ragmen ondan sonra bir baskasini sevemedim daha ne kadar surecek bende bilmiyorum...
Olmayan birini de sevebiliyormus insan..

Selam meleklerim... :cheer2:

Ben geldim, ve hepinizi çoook özledim.

Zaman zaman diyorlar ya gerçekten zaman her şeye alıştırıyor insanı.. Unutmuyorsun, ama alışıyorsun hatta düşünmüyorsun bile..

Artık çok iyiyim sadece ailem ve işlerim ile ilgileniyorum.

Onun bıraktığı enkazı toparladım, fakat yeni aşka sevgiye açamıyorum yüreğimi..

Yazmayı sizleri, günlüğümü özlemişim..

Fırsat buldukça uğrayacağım artık sevgilerimle...

:hede:

Geri