1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0
Victoria's Secret Kapşonlu Sweatshirtlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Victoria's Secret  sweetleri 2009

Victoria's Secret sweetleri 2009

Victoria's Secret'in ''savaşa hayır'' abmlemi taşıyan ve çeşit çeşit yazılı sweetlerini sizlere sunuyorum..işte o sweetler;
  2. victoria's secret pijama

victoria's secret pijama

pijama takımları victoria secret pijama Sıcacık yatağınızda şıklığı yakalamanız için çok güzel pijamalar victoria nın melekleri eşliğinde mekanımızın meleklerine :)
  3. victoria's secret süper topuklular

victoria's secret süper topuklular

BİLDİĞİNİZ GİBİ MELEKLERİYLE ÜNLÜ (bizim mekanın melekleri kadar güzel olmasalarda) HER YIL YENİ BİR BOMBA ETKİSİ YARATAN ÜNLÜ MARKA VİCTORIA'S SECRET İÇ GİYİM PİJAMA VE MAYO BİKİNİ KONUSUNDA UZMAN MARKALARDAN BİRİ. AYAKKABILARI BİRAZ DAHA GERİ PLANDA KALIYOR BELKİ AMA MODELLERİ GÖRÜNCE SİZDE BENIM GİBİ NE KADAR GÖZ ALICI OLDUKLARINI ANLAYACAKSINIZ ŞİMDİ AYAKKABI ÇILGINLARINI SAHNEYE DAVET...
  4. Victoria's Secret Sevgililer Günü Koleksiyonu

Victoria's Secret Sevgililer Günü Koleksiyonu

14 şubata çok az kaldı meleklerim Yaklaşan sevgililer günü için bir birinden romantik ve çarpıcı iç çamaşır modellerini sunan Victoria's Secret tasarımına hayran kaldım.Gerçekten çok hoş ve seksi modellerin yanı sıra Victoria's Secret melekleride tasarımı güzel tanıtmış:D:D Sizleri bu tasarım ile başbaşa bırakıyorum ve mutlaka alınması gerekir diye düşünüyorum:tik: Aşk kokuyor Aşk:hıms:...
  5. Victoria's Secret Vücut Spreyleri

Victoria's Secret Vücut Spreyleri

Victoria's Secret'ın tartışmasız kalitesi ,koku kategorisinde de damgasını vurmaya devam ediyor. Birbirinden güzel kokulara sahip bu vücut spreyleri ,hem sağlık açısından çok daha güvenilir ,hemde parfümden hiçbir farkı yok. Yeni trend bu kokulara Victoria's Secret satış mağazalarından ve internet web sitelerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Fiyatları ise 35-49 tl arasında değişim...

Sayfayı Paylaş