1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Victoria's Secret meleği Ana Beatriz Barros 1 yıl sonra işi bırakıyor

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Victoria's Secret, meleği, mankeni, Ana Beatriz Barros, resimleri, yaşı,

  Victoria's Secret'ın güzel meleği Ana Beatriz Barros 1 yıl sonra melek olmaktan çıkacağını söyledi. Yani işi bırakıyor Melek'lerim. Sebebini buyrun hepbirlikte öğrenelim.


  [​IMG]

  Marks&Spencer defilesi için iki hafta önce İstanbul’a gelen model Ana Beatriz Barros, İtalyan Jack dergisine poz verdi. 29 yaşındaki Victoria’s Secret meleği, 30 yaşında mesleğini bırakmayı düşündüğünü söyledi.

  “Bir yıl sonra Brezilya’ya yerleşmek, evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum” diyen Barros, modellik serüvenini “Çılgın bir rüya” sözleriyle anlattı.

  Barros, 1998’den beri Elite Model’a bağlı çalışıyor. Onu üne kavuşturan Victoria’s Secret markası dışında J. Lo, Manor, Avon gibi markaların da yüzü.

  Marks&Spencer’la ‘M&S Girls’ adlı kampanyada çalışan Barros’un markanın satışlarında hissedilir bir artış sağladığı söyleniyor.
   
Victoria's Secret meleği Ana Beatriz Barros 1 yıl sonra işi bırakıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. victoria's secret pijama

  victoria's secret pijama

  pijama takımları victoria secret pijama Sıcacık yatağınızda şıklığı yakalamanız için çok güzel pijamalar victoria nın melekleri eşliğinde mekanımızın meleklerine :)
 2. Victoria's Secret Meleklerinin Kulis Görüntüleri

  Victoria's Secret Meleklerinin Kulis Görüntüleri

  victoria secret kulis victoria s secret meleklerinin isimleri melekleri isimleri Podyumda bir başka kuliste bir başka güzel bu hatunlar meleklerim.Sizler için kulis resimlerinden bi kaç tane derledim.Bakalım beğenecek misiniz... Bu ne kalabalık yav :D
 3. Victoria's Secret Meleği Halit Ergenç Hayranı Çıktı!

  Victoria's Secret Meleği Halit Ergenç Hayranı Çıktı!

  Bu sayfa; Victoria's Secret Meleği Halit Ergenç Hayranı Çıktı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü iç çamaşırı markası Victoria's Secret meleklerinden birisi manken Xenia Deli Muhteşem Yüzyıl dizisinin Kanuni'si Halit Ergenç'in hayranı çıktı. Ergenç'i çok beğendiğini söyleyen Xenia Kom çekimleri sırasında Ergenç'i izleme fırsatı bulmuş. Victoria’s Secret’ın...
 4. Victoria's Secret Meleğinden Ayran Tavsiyesi!

  Victoria's Secret Meleğinden Ayran Tavsiyesi!

  victoria's secret melekleri ayranın faydaları Sevgili melekler, dünyaca ünlü Victoria's Secret meleklerinden biri olan Xenia Deli formu korumak için ayran içilmesini tavsiye etti. KOM 2013 mayo koleksiyonu için objektifler karşısına geçen Deli babasının Türk olduğunu ve ayranı bu yüzden bildiğiniz, sık tükettiğini söyledi.. Victoria’s Secret mankenlerinden Xenia Deli, Türkiye’nin...
 5. Victoria's Secret Meleklerinin Makyajlı ve Makyajsız Halleri 2014

  Victoria's Secret Meleklerinin Makyajlı ve Makyajsız Halleri 2014

  victoria's secret güzelleri, victoria's secret mankenleri, victoria's secret mankenlerinin makyajları Aslına bakarsanız her biri sokakta gördüğünüz sıradan insanlardan farksız derecede güzelliğe sahipler. Tabi upuzun boyları, dal gibi incecik vücutlarını da yabana atmamak lazım.. Katıldıkları defileleler uğruna zayıflıklarını koruyan Victoria's Secret meleklerinin podyumda yürürken birer...

Sayfayı Paylaş