Voit lc-210 eliptik bisiklet kalori hesaplaması?

Voit lc-210 eliptik bisiklet kalori hesaplaması?
Arkadaşlar merhaba,bir kaç hafta önce voit lc-210 eliptik bisiklet aldım.Mekanik bir bisiklet 35 dakika en düşük ayarda kullandım ve 132 kalori yaktığım gözüküyordu ekranda.Bu rakam bana az geldi internetten baktım ve insanlar 40 dakikakda 600-700kaloriden bahsediyorlar.Dedim galiba en düşük ayarda yaptığım için bu sonucu aldım en zor seviyeye çıkardım 50 saniyede sadece 1.7 kalori oynadı.Kullanan var mı bu modeli,ben yanlış bir şey mi yapıyorum yoksa sadece bu kadar mı yakıyo?Bilenler varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Braun AquaExpress Su Isıtıcısı WK 210 (Atlantik/Sahara) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
eliptik bisiklet kullanıp zayıflayanlar eliptik bisiklet kullanıp zayıflayanlar
selam kilo vermek istiyorum bir arkadaşımdan duydum eliptik bisikletmi ne varmış onla kilo vermek mümkün oluyormuş aranızda bununla ilgili bilgisi olan varmı yada eliptik bisiklet kullanıp zayıflayan varsa olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum
Bunları Biliyor musunuz ? 0
Koşu Bantlarında 2013 yılı yeni trendler ve Voitten yeni bir seri Koşu Bantlarında 2013 yılı yeni trendler ve Voitten yeni bir seri
Piyasada üretilen kondisyon cihazlarını sürekli takip ediyorum. 2013 yılına girmek...
Egzersizle Zayıflama 0
Voıt lc210 eliptik bisiklet Voıt lc210 eliptik bisiklet
voit lc 210 eliptik bisiklet eliptik kondisyon bisikleti eliptik kondisyon bisikleti 1vtbslc210 yorumlar burada arkadaşlar. Eliptik bisikletle zayıflamaya çalıştığımı ve bunun için kendime bir tane aldığımı bundan önceki yazımda...
Egzersizle Zayıflama 0
Eliptik bisiklet ile Zayıflamak Mümkün mü? Eliptik bisiklet ile Zayıflamak Mümkün mü?
Eliptik bisiklet nedir faydaları zararları kullanımı tavsiye ve hakkında herşey burada. Arkadaşlar uzun zamandır zayıflamak için uğraşıyorum. Bunun için defalarca diyet girişiminde bulundum...
Egzersizle Zayıflama 0
Braun AquaExpress Su Isıtıcısı WK 210 (Atlantik/Sahara) Braun AquaExpress Su Isıtıcısı WK 210 (Atlantik/Sahara)
Braun AquaExpress Su Isıtıcısı WK 210 (Atlantik/Sahara) • 2200 W ısıtma gücü • 1,6 litrelik su kapasitesi • Kordonsuz kullanım • Her iki tarafında su seviyesi göstergesi • Rahat kavranan sap • Kabloyu içinde gizleyen 360 derecelik döner taban...
Küçük Ev Aletleri 0