1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

volkan konak-cerrahpaşa

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

cerrahpaşa şarkısının hikayesi cerrahpaşanın hikayesi cerrahpaşa volkan konak türküsünün öyküsü ah gurbet zalim gurbet
    aglatirsin adami
    gozumde yas kalmadi
    birak sana yakami
    birak sana yakami

[Nakarat]
    vay seni cerrahpasa

icmem suyundan icmem icmem suyundan icmem
    oyyy

birdahaki seneye
    yolcuda gelur gecmem
    yolcuda gelur gecmem
    oyy..

yasar akar gozum sizlar
    ne kalir gerisine

herkesin bir derdi var
    durur icerisinde
    durur icerisinde

inandik doktorlara
    oyle boyle dediler
    ayrilik defterini elimuze verdiler

doktorlarda ne bilur ciyerun acisini ciyerun acisini
    doktarlarda bilurmi ciyerun acisini ciyerun acisini
    cerrahpasaya koydum canumin yarisini

yas akar gozum sizlar
    ne kalir gerisine

herkesun bir derdi var
    durur icerisinde
    durur icerisinde

Son düzenleme: 28 Mart 2008
volkan konak-cerrahpaşa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. volkan konak-halide

volkan konak-halide

Küreklan küresunler Erzurum'un karini Boylari gibi narin Yapsunler mezarini Arabanın üstüne Bağladi yatağini Ağlamalann tüketti Zigananun dağıni Zigananun dağında Oturdi yemek yedi Yemeğini yer iken Silerdi yaşlarini Ancak mi hatirladi Küçük kardaşlarini E Halide Halide da Oturursun tepede Senun ikbalin yoktur da Sebep olduun yiğide Sevduğum can verurdi Dünyaya son verurdi İki tane hemşire...
  2. volkan konak-ayşem destanı

volkan konak-ayşem destanı

volkan konak bakır tenceresi volkan konak mutfak penceresi ayşem destanı 1 Yemek koydi ustine bakir tenceresine ayşem çik konişalum mutfak penceresine giyduği entarenun onleri açuk yaka çok yakti canlarumi camlardan baka baka ayşem gel konişalum biz lisan olduk lisan daha konişamazuk dağlari kavuştursak sabah rüzgari vursun ayişem saçlaruna tamah etmem sevduğum sensuz dunya malina yukledum...
  3. volkan konak-herkesin bir derdi var(cerrahpaşa)

volkan konak-herkesin bir derdi var(cerrahpaşa)

cerrahpaşa nota cerrahpasa nota cerrahpaşa notaları notası herkesin bir derdi var hikayesi Ah gurbet zalım gurbet Ağlatırsın adamı Gözümde yaş kalmadı Bıraksana yakamı Vay seni Cerrahpaşa İçmem suyundan içmem Bi dahaki seneye Yolcu da gelup geçmem Yaş akar gözüm sızlar Ne kalur gerisine Herkesun bir derdi var Durur içerisinde İnandık doktorlara Öyle böyle dediler Ayrılık defterini...
  4. volkan konak-anacım

volkan konak-anacım

ayşem ineklerin hep karabaş Doğurdun beni hacel arada kör karanlık bir gecede On altı yaşında beni İstanbul a saldın anacım Ama inan göbeğimi kopartığında bu kadar canım yanmamıştı Belki bu yüzden bu yüzden anacığım yüzüm gözüm kırık dolaşırım hala Avuçlar dolusu ağladım yalnızlığımda pek belli etmeden Ama en çok babam buzağımı kestiğinde ağlamıştım Şimdi bunlar nerden çıktı deme bana hep...

Sayfayı Paylaş