1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

volkan konak-gökte uçan kuşlara

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

volkan konak uçun kuşlar uçun kuşlar volkan konak kuşlarla arkadaşlık Gökte uçan kuşlara arkadaş olamadum kuş yapti yuvasini kuş kadar olamadum

gökte uçan kuşlara arkadaş olunur mi
    can çikti boğazuma aşağa yutulur mi

dedum e cici kuşum otur yanuma otur
    al beni kanatuna kuzucuğuma götur

dedi bana cici kuş da sen ağirsun tutamam
    e kuzucuğum seni ölsamda unutamam

volkan konak-gökte uçan kuşlara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökte Uçan Huma Kuşu

Gökte Uçan Huma Kuşu

Gökte uçan huma kuşu Ne bilir dalın kıymatın Gargayı kondurman dala Ne bilir gülün kıymatın Çift sürüp ekin ekmeyen Meydana sofra dökmeyen Arının kahrın çekmeyen Ne bilir kıymatın Mencilisten söz atanlar Gerçeğe yalan katanlar Sonra beyliğe yetenler Ne bilir elin kıymatın Evvel zaman içinde kalbur sarat içinde, deve tellallık ederken, sıçan berberlik ederken, Irışvan oğlu derler bir bey...
  2. volkan konak-halide

volkan konak-halide

Küreklan küresunler Erzurum'un karini Boylari gibi narin Yapsunler mezarini Arabanın üstüne Bağladi yatağini Ağlamalann tüketti Zigananun dağıni Zigananun dağında Oturdi yemek yedi Yemeğini yer iken Silerdi yaşlarini Ancak mi hatirladi Küçük kardaşlarini E Halide Halide da Oturursun tepede Senun ikbalin yoktur da Sebep olduun yiğide Sevduğum can verurdi Dünyaya son verurdi İki tane hemşire...
  3. volkan konak-ayşem destanı

volkan konak-ayşem destanı

volkan konak bakır tenceresi volkan konak mutfak penceresi ayşem destanı 1 Yemek koydi ustine bakir tenceresine ayşem çik konişalum mutfak penceresine giyduği entarenun onleri açuk yaka çok yakti canlarumi camlardan baka baka ayşem gel konişalum biz lisan olduk lisan daha konişamazuk dağlari kavuştursak sabah rüzgari vursun ayişem saçlaruna tamah etmem sevduğum sensuz dunya malina yukledum...
  4. volkan konak-anacım

volkan konak-anacım

ayşem ineklerin hep karabaş Doğurdun beni hacel arada kör karanlık bir gecede On altı yaşında beni İstanbul a saldın anacım Ama inan göbeğimi kopartığında bu kadar canım yanmamıştı Belki bu yüzden bu yüzden anacığım yüzüm gözüm kırık dolaşırım hala Avuçlar dolusu ağladım yalnızlığımda pek belli etmeden Ama en çok babam buzağımı kestiğinde ağlamıştım Şimdi bunlar nerden çıktı deme bana hep...

Sayfayı Paylaş