Voonka Kolajen Kullananlar kullanıcı yorumları burada

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Voonka Kolajen Kullananlar kullanıcı yorumları burada

Voonka Kolajen kullananlar melek kadınlar kulübü forum 'da

Kollajen Nedir Ne İşe Yarar Neden Bu Kadar Önemlidir ?

Özellikle kadınlar için konuşmak gerekiyor kızlar. Kollajen ne işe yarar : Vücuttaki hareket etmemizi sağlayan sistem var ya işte hah bu kollajen o işe yarıyor. Kemik yapılarının içinde ve kıkırdaklarda bulunan bir madde aslında. Bu madde ne kadar azalır ise yürümemiz kas iskelet sıkıntılarımız da o denli sıkıntıya giriyor. Özellikle biz kadınların yaptığı doğum ve yeteri beslenememesi, güneşe çok fazla çıkamaması ile birlikte ilerleyen yaşla birlikte kolajen sıkıntısı da ortaya çıkıyor. Son derece önemli olduğunun altını özellikle çizmek istiyorum arkadaşlarım.

Kolajen eksikliği belirtileri şunlardır:

• Özellikle kemikte sıkıntılar tırnak ve saçlarda aşırı şekilde kırılma durumu.​
  • Hareket özgürlüğünün kıskıtlanması ve hareketlerde kayıplar ve ağrı durumu.​
  • Yüzde gözle görünür şekilde göz çukurlarında görünüm değişmesi.​
  • Özellikle ağız yapısında bozukluklar ve diş etlerindeki kanamaların artması.​
  • Cilt yüzeylerinin eskisi gibi elastik olmaması kırışıklıkların artışı.​
  • Vücudun özellikle bel ve aşağısında oluşan selülitlerde artış.​
  • Saçma zamanlarda çarpma olmadığı halde morlukların çıkması.​
  • Küçük bir değme ile geçmeyen morluklar.​
  • Üst solunum yolları şikayetleri burun kanamalarının artması.​
  • Hiç uyku alamama durumu.​
  • Yorgunluğun bir türlü geçmemesi.​
  • Ciltlerde aşırı kuruluk ve sarkma.​
  • Cilt renginde ani değişimler kaz ayağı oluşumunun artması.​
  • Kasların eskisi kadar güclü olmaması durumu.​
  • Vücutta oluşan yaralanmaların artık geç şekilde iyileşiyor olması.​
  • Hareket etmeyeyim canım çıksın her yerim ağrıyor.​
Eğer sizde bu belirtiler var ise ve 35 yaşın üstünde iseniz artık kolojen eksikliğinizin gözden geçirilmesi gerekiyor mutlaka çok çok önemli bir konu kullanmanız gerekiyor hanımlar.

KOLAJEN İÇEREN BESİNLER ŞUNLARDIR :

Yukarıdaki konudan daha önceden sizlere kolojen içeren besinleri yazmıştım ama buraya da yazayım belki bu konudan da görmek isteyebilirsiniz.

Kolajen içeren doğal besinler şunlardır:

• Özellikle organik tavuklarda bulunur.
  • kemik sularında ve kemik suyu çorbalarda bulunur.
  • Yaprağı yeşil olan tüm besinlerin tamamında.
  • Tavuk harici yumurtalarda özellikle köy yumurtalarında gezen tavuk yumurtası tercih edin melekler.
  • Mevsiminde tüketilen özellikle ata tohumu yerli domateslerde.
  • Turunçgillerin tamamında portakal mandalina limon greyfurt hepsinde bulunur.
  • Kaju ve badem çeşiklerinin tamamında çiğ olarak tüketildiğinde fazladır.
  • Kivi avakado ve bu besinlerin tamamında bulunur.
  • Fıstık ürünlerinde mümkün se işlenmemiş olanlarda.
  • Kavrulmamış çiğ kabak çekirdeğinde
Bu kolojen tüketimini arttırmak için yukarıda yer alan maddeleri artık daha sık tüketmeniz gerektiği ortadadır mutlaka tüketiniz.
voonka kolojen kullanıcı yorumları.jpg

Özelikle bende sabahları geç kalkma, hayattan zevk alamama çaydanlığı bile kaldıramama yani kasla ilgili sıkıntılar olunca araştırma yaptım ve yaptığım araştırmada. Voonka kullanıcı yorumları dikkatimi çekti ve bu ürünü almaya karar verdim.

VOONKA KULLANICI YORUMLARI

Bu konuyu inceliyor iseniz, ve kullanmak istiyor iseniz bu sitede yer alan ve bu ürünü gerçekten satın alarak kullanan bir kadın olarak etkilerinin mükemmel olduğunu, güçsüzlüğümün gittiğini söyleyebilirim. Ev işlerinde o kadar uğraştığımdan dolayı artık dama demiştim kızlar ve kullanmaya karar verdim. Ben bu ürünü BURADAKİ adresten satın aldım arkadaşlarım her türlü siteden bulabilirsiniz ama bilinmedik saçma yerlerden özellikle almamanız gerektiğini hatırlatmak istiyorum sizlere. Kullanıcı olarak yukarıda belirttiğim eksiklikler yavaştan gidiyor bende. Öyle az kullanmayla olacak iş değil arkadaşlarım. Kolajen tozu ne kadar süre kullanılmalı diye düşünebilirsiniz. Ben sizlere doktor tavsiyesi ile kullanın ama öyle bir iki haftada hemen sonuç alamayabilirsiniz. Depolarınız boşalmış olabilir bir kaç ay kullanın. ben 6 aydır kullanıyorum kendimi çok iyi hissediyorum.

Geri