Vücutta her bölgeye lazer epilasyon uygulanabilir mi?

M

Misafir

Forum Okuru
Vücutta her bölgeye lazer epilasyon uygulanabilir mi?
lazer epilasyon genital lazer epilasyon genital bölge bölge bölgeye
Lazer epilasyon vücutta kılın olduğu hemen hemen her bölgeye yapılabilir. lazer epilasyon uygulaması Yüz, ense, boyun, kulaklar, kaslar, kol, koltukaltı, bacak, göbek, kalça, sırt, omuzlar, belde uygulandığı gibi, göğüs, meme, bikini çizgisi gibi hassas bölgelerde de uygulanabilir.

Lazer epilasyon uygulamasının yapılamayacağı bölgeler, mukoza ve kılın vücutta bir arada olduğu, yani genital bölgede vajina ve çevresi, burun içi kıllar gibi bölgelerdir.

Lazer ile epilasyon işlemi saç dipleri, göz çukuru Gibi alanlara uygulanmaz. Ayrıca vücutta bulunan benler ve benzeri koyu renkli pigmente alanlar üzerine de lazer epilasyon yapılmaz. Göğüs bölgesinde lazer epilasyon kullanılmakla beraber, areola üzerine (meme dokusu üzerinde bulunan, meme başını da içine alan koyu renkli dairesel kısım) lazer epilasyon yapılmaz. Ana damarların üzerine de lazer epilasyon yapılmamaması uygun olur.
 

NaZMeLeK

Yeni Üye
Üye
lazerle epilasyonun fiyatları çok yüksek bence.bir de 6 ay sonra yine kıllar çıkar diyorlar.o zaman hiç deymez.bilgilendirdiğiniz için teşekkürler adminim.
 
Üst