1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Vurulursam İBO Suçlu!

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Tatlıses'in 'aklını başına al vekil' dediği Özyürek'in hedefinde İbo vardı. CHP Millletvekili Mustafa Özyürek İbrahim Tatlıses için 'Vurulursam o sorumludur' dedi. Mustafa özyürek, ATV televizyonuna bir yazı göndererek, kendisine cevap hakkı verilmesini istedi.

  Özyürek, İbrahim Tatlıses'in, Şırnak'ta 13 askerin şehit edildiği gün televizyonların eğlence programlarını kesmeyerek dansöz oynatmasına tepki göstermişti. Ve bu konuda bir soru önergesi vermişti. Eleştirilerin hedefinde yer alan İbrahim Tatlıses ise şov programında Özyürek'e veryansın etmişti.

  Muftafa Özyürek, ATV televizyonuna gönderdiği yazıda, İbrahim Tatlıses'in 14 Ekim tarihinde yayınlanan İbo Show programında kedisine hakaket ettiğini, 'Sayın vekilim aklınızı başınıza alacaksınız' diyerek kendisini tehdit ettiğini ifade etti.

  MARUZ KALACAĞIM SALDIRILARDAN İBO SORUMLU

  Tatlises'in kendisi için 'Bu da Sayın Milletvekili Mustafa Özyürek'e kapak olsun' diyerek çirkin ifadeler kullandığını dile getiren Özyürek, soru önergesinde İbo Show ve İbrahim Tatlıses'ten bahsetmediğini, muhattabının Tatlıses değil, Başbakan Erdoğan olduğunu hatırlattı.

  Özyürek şöyle konuştu:

  'İbrahim Tatlıses'in adından ve programından bahsedilmemesine rağmen, şahsıma yönelik tehdit ve hakaretlerle dolu konuşma yapmasından sonra maruz kalacağım saldırılardan İbrahim Tatlıses sorumlu olacaktır. Şunun bilinmesini isterim ki; milletin verdiği yetkiye dayanarak denetim hakkımı kullanırken tehdit ve şantaja boyun eğmem söz konusu olmayacaktır. ATV yönetiminden bu açıklamamamın, İbo Show programında aynen yayınlanmasını, cevap hakkı olarak talep ediyorum.'

   
Vurulursam İBO Suçlu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Suçlu

  Suçlu

  Rüyada suç işlemiş bir kişiyle konuştuğunuzu gördüyseniz, birtakım insanlarla mücadele vermek zorunda kalacağınız anlamına gelir.
 2. Suç /Suçlu

  Suç /Suçlu

  Suç işlemek ve suçlu muamelesi görmek hak yoldan uzaklaşmaya, küfre ve sapıklığa, Haksız yere suçla itham edilmek sevinç ve rahata kavuşmaya delalet eder.
 3. Bir ceylan vurulur...

  Bir ceylan vurulur...

  Bir ceylan vurulur otlarken, bir başına... Bir ceylan vurulur, Acır içi! Acı, içinde büyürken kendinden fazla, bilemez yapacağını! .. Bir ceylan, vurulur; gözünden! Kurşun, gönlüne girer! Haykırır... ve dizler... ve bir 'yüreğe' dönüşüp çökerken, koyar başını bir çiçeğin dizine! Bir ceylan vurulur, otlarken, bir başına. Acır içi... Acııır, içim! Ardından; Bir kum tanesi düşer...
 4. Geleceğin SUÇLULARINI Yetiştirmek !

  Geleceğin SUÇLULARINI Yetiştirmek !

  Çocuklarınızın geleceğin suçluları değil, liderleri olmasını istiyorsanız bu yazıyı mutlaka okumalısınız... Geçenlerde, elektronik posta adresime bir ileti geldi, iletinin başlığı şu idi; geleceğin suçlularını yetiştirmenin kolay yolu, okuduktan sonra arkadaşlarla paylaşmak üzere gönderdim, benim gibi onlarda bu konuda düşünsünler diye… Sizlerle de paylaşma gerektiği hissettim; Geleceğin...
 5. suçlusun

  suçlusun

  bir gün terler içinde uyanacaksın bir sigara yakıp odanda dolaşacaksın vicdan azabı duyacaksın çünkü hayalim seni rahat bırakmayacak sesimi duymak için beni arayacaksın telefonun tuşlarına basarken ellerin titreyecek telefonu ben açacağım ama alo bile diyemiyeceksin şansını denemek için kapımdan geçeceksin kapıdabenim için eğlence göreceksin bir gelin ve bir damat çok şaşıracaksın çünkü o...

Sayfayı Paylaş