Woolite köyü renklerde nasıl bir deterjan?

W

Woolite

Forum Okuru
Woolite köyü renklerde nasıl bir deterjan?

Sıvı çamaşır deterjanı woolite melek kadınlar kulübü woolite sıvı çamaşır deterjanı forum'da.​

Arkadaşlar ne zamandır koyu renkler için bir deterjan arıyordum. Woolite dikkatimi çekti kullanan var mı acaba koyu renklerin renklerini koruyor mu? Ben siyah giyinmeyi çok severim ama renkleri açılıyor kısa zamanda. Bir de woolite sıvı çamaşır deterjanını mı denesem acaba? Sıvı çamaşır deterjanı woolite hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Merhabalar
Ben woolite sıvı çamaşır deterjanını hiç kullanmadim ama sizin için biraz araştırma yaptım. Koyu renklere özellikle de siyah renklere özel woolite sıvı çamaşır deterjanı artık siyah renkli kıyafetlerinizi uzun süre rengini muhafaza ederken aynı zamanda çamaşırlarınızı yumuşacık yapacak. Siyah seviyorsanız mutlaka deneyin derim. Çünkü renkliler için kullandığımız deterjanlar renkli olanlar için siyah olanlar için ayrıca bir deterjan olması bile çok güzel. Siyah renkler de biraz yıpransa matlaşsa giyilmez hale geliyor eskiyor sanki. Siyah çamaşırlarınızı güvenle yıkayabilir renklerini uzun süre muhafaza edebilirsiniz.

Aşağıdaki bıraktığım linki de mutlaka inceleyin. Çünkü biz hanımların en sıkıntılı olduğu şey çamaşırların makineden çıkınca güzel kokmamasi. "çamaşırlarım yıkadıktan sonra neden güzel kokmuyor"