1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ya bilgisayarınız böyle acılsaydı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

ya bilgisayarınız böyle acılsaydı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler, Erkeklerin bizden ricasıymış (ya biz neymişiz böyle)

Melekler, Erkeklerin bizden ricasıymış (ya biz neymişiz böyle)

kadınız biz melek değil Erkeklerin kadınlardan ricasidir:** * · 8 hafta süren bas agrilari bas agrisi olamaz, bir doktora gidin. · Alisveris yapmak zevkli degildir ve asla da olmayacaktir. · Beni seviyor musun?" diye sormayin. Emin olun ki sevmesek yaninizda bir saniye bile durmayiz... · Bir probleminiz oldugunda...
  2. Bilgisayarınız böyle kapansın istermisiniz?

Bilgisayarınız böyle kapansın istermisiniz?

Bilgisayarınız böyle kapansın istermisinizzz meleklerr
  3. erkek adam böyle bilgisayar kullanır

erkek adam böyle bilgisayar kullanır

Silmek istediği bir dosyayı Shift+Del kombinasyonu ile siler, geri dönüşüm kutusu kullanmaz, tükürdüğünü yalamaz. * Windows gezgini kullanmaz, aradığı dosyayı anında bulur. * IP'sini gizlemez. * Windows XPde bir hata olduğunda hata raporu göndermez, ispiyonculuk yapmaz, hoşgörülüdür. * MS Office yardımcısını da diğer yazılımların Yardım menülerini kullanmaz. * Bilgisayarcı kültürüne saygı...
  4. Ya bayanlar sakın böyle bişi yapmayınn :((((

Ya bayanlar sakın böyle bişi yapmayınn :((((

5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi hissedebiliyorum. Bir kız olacağım ve baharda çiçekleri seveceğim. 23 Ekim: Hiç göremediğim bir el ağzımı...
  5. Laptop kendi kendine kapanıyor ya kızlar neden böyle

Laptop kendi kendine kapanıyor ya kızlar neden böyle

Kızlar Casper Hp Pavilion marka laptopum var windowsu açıyorum böyle bekliyorum 5-10 dakika sonra birden bire kendi kendine kapanıyor. Bakıyorum pili tamam şarjla kullanıyorum o da tamam 2 ay oldu ya alalı daha servise de götürmek istemiyorum. Bu kadar kısa sürede bi laptop kafayı mı yer anlamıyorum ya. Napacam ben şimdi?

Sayfayı Paylaş