1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Yabancı Damat Dizi Özetleri

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  yabancı damat nazlı doğum 1.BÖLÜM

  Ege'nin iki kıyısından; Türkiye ve Yunanistan'dan iki gencin masal tadındaki imkansız aşklarının öyküsü anlatılıyor.
  Türk ve Yunan müzikleri ile süslenen dizinin çekimleri Bodrum'da başladı, Yunanistan'ın Simmi Adası'nda devam etti. Dizinin daha sonra Gaziantep-İstanbul çekimleri yapıldı. Atina'da da çekimleri yapılacak olan dizi için ayrıca Türkiye'de dev bir plato kuruldu. Dizinin Yunanistan'daki çekimleri için Yunan Basın Bakanlığı, Ankara Büyük Elçiliği ve İstanbul Başkonsolosluğu büyük bir destek verdiler. Güçlü oyuncu kadrosuyla büyük ses getirecek dizinin ilk bölümünün konusu şöyle;

  Gaziantep'in ünlü baklavacısı Kahraman Usta'nın (Erdal Özyağcılar) kızı Nazlı (Nehir Erdoğan) Ankara da üniversite eğitimini bitirmiş memleketine dönmüştür. Çok sevgili kızlarının dönüşünü hasretle bekleyen aile çok mutludur. Ama Nazlı'yı bir sürpriz beklemektedir.
  Kahraman Usta, kızının evliliği için ortağı Ökkeş Usta'nın (Zeki Alasya) oğlu Kadir'e (Engin Akyürek) söz vermiştir. Nazlı buna şiddetle karşı çıkar. Nazlı'nın düşüncesine de başta babası olmak üzere annesi, dedesi, ablası ve eniştesi karşıdır. Bir kere söz verilmiştir ve bu iş olacaktır.
  Ökkeş ve Kadir'in kendisini istemeye geldikleri gün evden kaçan Nazlı, Bodrum'daki okul arkadaşı Zeynep'e gider. Nazlı burada bir otelde iş bulur ve çalışmaya başlar. Ailesi her yerde Nazlıyı aramaktadır. Bu sırada Nazlı Bodrum da yakışıklı, yabancı bir gençle tanışır. Nazlı bu gencin İngiliz olduğunu zannetmektedir. Oysa ki bu genç, ailesi İstanbul'dan Atina'ya göç etmiş Niko adında bir Yunanlıdır. (Özgür Çevik)

  Yıllardır birbirlerine düşmanlık beslemiş iki ülke insanı Yunanlı bir gençle Antepli bir kızın arkadaşlığı nasıl olacaktır? Nazlı ve Niko birbirlerine deliler gibi aşık olurlar. Ancak aşireti ile sözlüsü Nazlı'nın peşine düşer. Ayrıca Niko'nun, ses yıldızı sevgilisi Anna da (Natalia Doussopoulos) bu aşk için büyük bir engeldir. Üstüne üstelik Niko'nun ailesi Türk'lerden, Nazlı'nın ailesi de Yunanlılardan nefret etmektedir


   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Yabancı Damat Dizi Özetleri
  2.BÖLÜM

  Kahraman, Nazlı'nın Bodrum'a gittiğini öğrenince çok sinirlenir. Evdekiler Kahraman'ı yatıştırmaya çalışırlar. Aşk ateşiyle yanıp kavrulan Kadir alkol komasına girer ve hastanelik olur. Ruşen, Nazlı'yı bulmak için Bodrum yollarına düşer. Nazlı Bodrum'da bir otelde iş bulur. Mutlu bir şekilde Zeynep'in ağabeyi Haluk'un teknesine gider. Yandaki tekne de Niko'nun teknesidir. Niko onları tekneye davet eder. Nazlı gitmek istemez ama Haluk Nazlıyı zorla götürür. Heriye, Feride'yi ziyarete gider. Kadir'in akşam yemeğinde aklına Bodrum'a gitme fikri gelir ve ertesi sabah iki adamıyla Bodrum'a Nazlı'sını bulmak için yola çıkar. Kadir Bodrum'da Nazlı'nın kaldığı yeri bulur ve onu görür. Nazlı da Kadir'i görünce oradan kaçar ve Niko'nun teknesine fark edilmeden atlar. Kadir de peşinden başka tekneye atlar. Nazlı gizlice kamaralardan birine saklanır. İki teknede yol almıştır ama Niko'nun teknesi Kadir'in kiraladığı tekneyi geçer. Niko kamaraya girer ve Nazlıyı görür. Niko çok şaşırır ve garsona Nazlı'nın rahat olması hususunda talimat verir. Tekne bir Yunan adasına yanaşır.Nazlı artık Yunanistan'ın Simi Adası'ndadır.

   
 3. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Yabancı Damat Dizi Özetleri
  3. BÖLÜM

  Ada'da romantizm var

  Kanal D'nin başrollerinde Erdal Özyağcılar, Zeki Alasya, Sumru Yavrucuk, Nehir Erdoğan ve Özgür Çevik'in oynadığı sevilen dizisi "Yabancı Damat"ın bu bölümünde; Niko ve Nazlı, Simi Adası'nda romantizmi ve macerayı iç içe yaşıyor.

  Anna, Nazlı'yı teknede görünce Niko'ya sinirlenir. Yunan sularına kaçak olarak giren Nazlı, Simi Adası'nda olduğunu öğrenince panikler. Gaziantep'teki iki aile Nazlı'nın Yunanistan'a gittiğini öğrenir. Kahraman ve Ökkeş çocukları yüzünden un dalaşı yaparlar. Ökkeş, Kadir'i Bodrum'dan çağırır. Ruşen de Gaziantep'e dönmüştür.
  Niko sınır görevlilerine Nazlı ile yeni evlendiklerini söyler ve böylece olaylar başlar. Görevlinin içeri girmesini fırsat bilen Nazlı ile Niko kaçar ve Ada'da doyasıya eğlenirler. Niko, Nazlı'ya bir elbise alır. Denizde yüzüp, şakalaşırlar. Niko, Ada'da düğün olduğunu öğrenir ve Nazlı'yı düğünü götürür. İkili düğünde dans eder, düğün sahipleri de onları evlerine davet eder. Kahraman'ın ve Ökkeş'in aileleri de Ticaret Odası'nın ödül törenine gitmişlerdir. Yılın baklavacısı seçilirler. Onlar ödül alırken, Nazlı da Yunanistan'a kaçak girdiği için tutuklanır.Nazlı'nın ailesi ve Kadir durumdan habersizdir.

   
 4. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Yabancı Damat Dizi Özetleri

  4.BÖLÜM
  Nazlı kaçak olarak girdiği Simi Adası'nda Niko ile birlikte gözaltına
  alınır. Onların sorgusu sürerken, Gaziantep'te de ortalık birbirine girer.

  Feride kızından haber alabilmek için son çare olarak gazeteye "Nazlı evine dön!" diye ilan verir. Kadir hala Nazlı'nın yolunu gözlemektedir ve bu aşktan vazgeçmeye de hiç niyeti yoktur.

  Nazlı ve Niko adadan çıkabilecekler mi? Kavga ile başlayan ilişkileri aşka mı dönüyor? Kahraman ve Ökkeş'in dostlukları çocuklarının sorunu yüzünden sona mı erecek? Tüm bu soruların yanıtı bu akşam "Yabancı Damat"ta.
   
 5. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Yabancı Damat Dizi Özetleri
  5:BÖLÜM

  Niko, Nazlı'nın evinde


  Niko, Nazlı'nın hasretine dayanamaz, ilk uçağa binip Gaziantep'e gider ve Nazlı'ların evinin kapısına dayanır. Nazlı, Niko'yu ailesine nasıl tanıştıracağının telaşı içindedir. Bu arada Kadir de Nazlı ile evlenme planları yapmaktadır. Tabii Niko da ondan önce davranmak ister. Memik Dede'nin gözünde, Türkiye-Yunanistan maçı öncesinde hatıraları canlanır ve Yunanlılar'ı hala düşman olarak görür. Nazlı böyle bir ortamda Niko'nun Yunanlı olduğunu ailesine nasıl söyleyeceğini bilemez. Asıl merak edilen sorular ise, Kadir'in sevdiği kızın arkadaşı olarak tanıdığı Niko'ya neler yapacak ve Kahraman ile Ökkeş'in araları tam düzelmişken Niko yüzünden yeni fırtınaların kopup kopmayacağıdır

   
 6. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Yabancı Damat Dizi Özetleri

  6.BÖLÜM

  Anna, Niko'nun Türkiye'de olduğunu öğrenince ilk uçakla Gaziantep'e
  gelmiştir. Feride, Nazlı'nın Naki ile evlilik kararı aldıklarını söylemesinin şokunu henüz üzerinden atamamışken bir yandan da bunu Kahraman'a nasıl söyleyeceğini düşünmeye başlar. Beklenen olur ve bu karar karşısında Kahraman çılgına döner. Ama biricik kızına kıyamaz ve evlenmelerine razı olur. Nazlı ile Niko yine de mutlu olamazlar. Çünkü Kahraman kızının, Yunan Niko ile değil, Boşnak Naki ile evlenmesine razı olmuştur.

  Ruşen ve Kadir, Niko'yu hamama götürür. Tellak Niko'yu iyice yoğurur.
  Kadir'in 'Nazlı' dövmesi görünür, Niko'nun da peştamali düşer ve…
  Kahraman'ın kulüp başkanlığı kesinlik kazanmıştır. Kahraman ve Ökkeş başkanlığı kutlamak için eğlenmeye gider ama başları belaya girer. Nazlı ile Niko ise sevgileriyle tüm zorlukları aşacaklarına inanarak söyledikleri yalanı düzeltmeye çalışırlar ama artık vakitleri yoktur.
   
 7. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Yabancı Damat Dizi Özetleri

  7. Bölüm

  Gerçekler ortaya çıkıyor

  Nazlı ve Niko yalanlarını nasıl açıklayacaklarını düşünürler. Bu sırada Ruşen de Kahraman'a Niko'nun sünnetsiz olduğu açıklar. Kahraman sonunda cesaretini toplayarak Nazlı'nın Kadir'le değil Niko ile evleneceğini Ökkeş'e söyler. Nazlı da babası gibi cesaretlenerek Kadir'le konuşur ve Niko'yla evleneceğini söyler. Kadir, Nazlı'yı namussuzlukla, Ökkeş, Kahraman'ı hainlikle, Heriye de Feride'yi vicdansızlıkla suçlar. Nazlı annesine Naki'nin Bosnalı değil, Yunanlı olduğu gerçeğini açıklar. Feride bu gerçeği öğrenince fenalık geçirir.Ama Nazlı'nın evden kaçacağından korkarak Kahraman'a açıklamayı düşünür. Feride Kahraman'a Naki'nin aslında Niko olduğunu söylemeye çalışırken Niko elinde çiçekleri ve çikolatasıyla kapıdadır. Niko, Kahraman'ın karşısında ecel terleri dökmektedir. Kahraman'a gerçek söylendiğiyse Niko'nun yapabileceği hiçbir şey yoktur. Gerçeği öğrenen Kadir, Kahraman'ların kapısına dayanır ve gerçeği Memik'in de öğrenmesine sebep olur. Memik evdeki herkese küsmüştür. Nazlı bütün bunlara rağmen Niko'dan vazgeçmeyeceğini, onunla evleneceğini söyler ve evden kaçmakla tehdit eder. Kahraman yine sinirini Ruşen'den çıkarır fakat bu kez beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Kadir ve Niko, Nazlı yüzünden birbirlerine girerler. Nazlı ve Niko aralarında anlaşıp plan yaparlar. Niko Atina'da Nazlı ise Gaziantep'te ailelerini yatıştırmaya çalışacaklardır. Eğer bir sonuca varamazlarsa Nazlı Niko'nun yanına kaçacaktır.
   
 8. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Yabancı Damat Dizi Özetleri

  8.BÖLÜM


  Nazlı da Niko da mutsuz


  Memik, Niko'yu kovduğu için Kahraman'la gurur duymaktadır. Kadir de Niko'nun
  gidişinden çok mutludur. Niko'nun babası Stavro ve annesi Eleni Türkiye'den sınır dışı edilişlerini unutmamışlardır. Ve onlarda bu evliliğe izin vermezler. Niko'ya tek destek halası Katina'dan gelir. Niko her şeyden vazgeçip evi terk eder. Nazlı da mutsuzdur. Kahraman Nazlı'yla barışmanın yolunu ararken, Ruşen'in kalbini kırmaya devam eder. Ruşen bu sefer evden ayrılmaya kesin kararlıdır. Anna, Niko'nun bir Türk kızıyla evlenmek istediğini öğrenir. Buna inanmaz ve Kadir'i arar. Ev halkı Ruşen'in evden ayrılışının şokundayken bir şok daha yaşanır. Eve küçük bir misafir gelecektir. Katina, Niko'ya hala unutamadığı İstanbul'daki Türk sevgilisini, yaşadığı üzüntüleri, yarım kalan aşkını anlatır. Bu arada evin misafirinin kim olduğunu öğrenen Kahraman, Ruşen'den özür diler ve onu eve dönmeye ikna eder. Böylece evde Nazlı hariç küskünlükler bitmiştir. Niko hayata küsmüş bir halde meyhanede içmektedir. Stavro ve Katina konuşmaya çalışırlar fakat Niko öfkeyle meyhaneden çıkar. Hayriye Kadir'in deli aşık durumuna dayanamaz ve Feride ile konuşacağını söyler. Ökkeş ise buna tamamen karşıdır ve Kadir'e bağrına taş basıp Nazlı'yı unutmasını söyler. Ama Nazlı'ya olan aşkı Kadir'in aklını iyice başından almıştır. Niko ile Katina'nın da bir planı vardır
   
 9. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Yabancı Damat Dizi Özetleri

  9.Bölüm
  Niko'nun ailesi Nazlı'yı istemeye geliyor


  Kadir'in Nazlı'yı kaçırması ve Niko'nun da numaradan hastalanması işe yaramış, iki aile de evliliği kabul etmiştir. Yunan Kapiline kız verdiği için Kahraman'a çok kızgın olan Memik, eşyalarını toplayıp evden ayrılır. Kahraman'ın ise Nazlı ile Niko'nun evlenmeleri için 'şok' bir şartı vardır. Haberciler 'Nazlı- Niko' aşkı hikayesi peşindedir. Kahraman'ı, Nazlı'nın evlenmesine Niko'nun ailesi zengin olduğu için izin vermekle suçlarlar. Eleni'nin, Niko'nun Nazlı'dan ayrılması için dua etmekten başka yolu yoktur. Heyriye büyücülerde çare arar. Kadir ise yine haydutluk planları yapar. Feride, Heyriye'lerden hediyeleri geri götürür. Heyriye ise onların hayırsız olduğunu düşünmektedir. Kahraman ve Ökkeş'ten sonra onlarında araları açılır. Niko, Nazlı'ya güzel haberi verir. Gaziantep'e kız istemeye geliyorlardır. Bu sırada gazetelerde Yabancı Damat manşetleri altında, armatör Stavro'nun, Gaziantepli baklavacı Kahraman'ın kızını istemeye geleceği haberleri vardır. Herkes Kahraman'ın Niko zengin olduğu için Nazlı'yı verdiğini düşünür. Sonunda misafirlerin geleceği gün Kahraman kendini bağ evine kapatır. Memik, Gaziler Derneği'nde Palikaryaya karşı savaş açmayı önerir.Nazlı, ablası ve eniştesiyle Nikolar'ı karşılamaya gider. Tabi gazeteciler de özel uçaklarıyla gelecek misafirleri bekliyorlardır.
   
 10. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Yabancı Damat Dizi Özetleri

  10.bolum


  Nazlı ile Niko nişanlanıyor


  Nazlı babasını eve dönmesi için ikna eder. Bu arada Memik, Hasan Onbaşı ve Kadri, Polikarya'ya saldırmak için hazırlık yapmaktadır. Baklavacıoğlu ve Angelopulos aileleri arasında soğuk ve gergin bir tanışma akşamı geçer. Gazetecilere sokaktan gelen sloganlar ve Kahraman'ın sünnet şartı gerginliği iyice arttırır. Kahraman sünnet işinde kararlıdır. Stavro ve Eleni dini inançlarına karıştığını düşünüyorlardır. Ama yine de Niko'ya Nazlı ile konuşması için zaman verirler. Ökkeş ile Kahraman kavga eder. Bu sefer sebep Ökkeş'in Kahraman'ın paraya düşkün olduğunu söylemesidir. Nazlı'nın Niko'yu sünnetten kurtaracak bir planı vardır. Kahraman'a Niko'nun sünneti kabul ettiğini Stavrolara'da babasının sünnetten vazgeçtiğini söyleyerek aradaki gerginliği ortadan kaldıracaklardır. Planlar işe yarar ve nişan günü belirlenir. Ailede bir aşk hikayesi daha başlar. M.Can, Zehra'ya aşık olur ve onunla beraber olmak için bale kursuna kaydolur. Ama bu babasının hiç hoşuna gitmez. Anna, Niko'yu aklından çıkaramamaktadır. Gaziantep'e gelip Kadir'le buluşur. Aşk acısı yaşayan Anna ve Kadir nişana nasıl engel olabileceklerini düşünürler. Ökkeş'ler ise Anna'yı Kadir'in sevgilisi sanırlar.Ve Nazlı'dan vazgeçmesi onları çok mutlu eder. Sünnet korkusu Niko'nun rüyalarına girer. İki aile de nişan hazırlıklarına başlamışlardır. Bu arada Nazire'nin hamileliği ile ilgili sürpriz bir haber vardır. Aile, nişan telaşı arasında Kahraman'a büyük haberi nasıl vereceklerini düşünmektedirler.
   
 11. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Yabancı Damat Dizi Özetleri

  11.Bölüm Özeti

  Nazlı, Anna’nın sürpriz bir haberinin ardından Niko ile nişanını bozuyor. Niko’nun nişanlanmasına engel olmak için ilk uçakla Gaziantep'e gelen Anna, Kadir’le buluşur. Bu sırada nişan töreni için bir araya gelen Baklavacıoğlu ve Angelopus Aileleri arasındaki Yunan-Türk çekişmesi devam etmektedir. Nihayet yüzükler takılır ve Nazlı ile Niko muratlarına ererler. Ökkeş anılara dalmış fotoğraf albümlerini karıştırırken, 30 yıllık ortaklığı bozma kararı alır. Nazlı ile Niko'nun mutluluğu uzun sürmez. Çünkü Anna'nın onlara sürpriz bir haberi vardır. Bu haber karşısında Nazlı, Niko'nun yüzüne önce tokadı patlatır, sonra da yüzüğü fırlatır. Niko, Nazlı'ya ve ailesine Anna'nın yalan söylediğini ispatlamaya çalışır. Nazlı ise annesine ve ablasına Niko'dan ayrıldığını açıklar. Herkes hem sinirli hem de şaşkındır. Nazlı ile konuşmak isteyen Niko her defasında reddedilir. Kahraman, babasına dükkanda tek başına kaldığını ve kendisine destek olmasını istediğini söyler. Ama Memik geri gelmemekte kararlıdır. Ökkeş'in ortaklığı bozmasının ardından babasından da bir alay laf işiten Kahraman eve geldiğinde Nazlı ve Niko'nun ayrıldığı haberini duyunca çılgına döner. Ökkeş dükkanın hissesini Kahraman'a satmak için hesaplar yapar. Bu arada Kadir'in sevgilisi sandıkları Anna’yı da merak ederler. Bütün kötü olayların üst üste geldiğini düşünen Kahraman, karşısında Ökkeş'in avukatını ve 500 bin dolar istediğini gösteren belgeleri görünce iş ciddiye biner ve iki dost dükkan için pazarlığa oturur. Gazintep'ten ayrılmak için hazırlanan Stavro'ya gelen telefon sürpriz bir gelişmeye yol açacaktır.
   
 12. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Yabancı Damat Dizi Özetleri

  12.BÖLÜM

  Ortalık toz duman

  Stavro, Dışişleri Bakanlığı'ndan gelen telefon üzerine, Gaziantep'te kalmaya karar verir ve Niko ile Kahraman'la konuşarak arayı düzeltmeye çalışır.
  Nazlı, babasına Niko'dan neden ayrıldığını nasıl söyleyeceğini düşünmektedir. Kahraman, Ökkeşin istediği parayı nasıl ödeyeceğinin hesabını yaparken, Ökkeş de yeni dükkan açmanın hazırlığı içindedir. Yeni dükkana alınacak baklavacı ustası, Memik Dede'nin arkadaşı Celayir Usta'tır. Bu arada Kahraman, Ökkeş'in karşı dükkanı alıp baklavacı açacağını öğrenir. Heyriye ise dostluklarını kurtarmak için Feride'ye gider. Kahraman, Niko ve Nazlı'nın ayrılık sebebini öğrenince deliye döner. Ökkeşler'in evinde ise her şey yolundadır. Tabi ki yemeğe gelen Anna'nın Yunan olduğunu öğrenene kadar. Ökkeş mankenli, dansözlü bir açılış yapar. Hamit'in de oraya girdiğini gören Kahraman sinir kriz geçirir. Şok üstüne şok yaşayan Kahraman, Niko'yu Nazlı'nın odasında bulur. Ökkeş'in
  dükkanı dolup taşarken, Kahraman'ın işleri bozulmuştur. Memik Dede ve Celayir Usta'nın hikayesini herkes merak etmektedir.
  Nazlı'yı doğru söylediğine inandıran Niko, Anna'nın her şeyi itiraf etmesi için bir plan yapar. Doğrular ortaya çıkınca Gaziantep'ten ayrılmaktan başka çaresi kalmayan Anna tam o sırada Nazlı ile karşılaşır.
   
 13. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Yabancı Damat Dizi Özetleri

  13.Bölüm

  Herkes Niko için seferber

  Nazlı ve Anna otelde karşılaşırlar. Bütün aile, Niko'nun masum olduğunu Kahraman'a ispatlamak için seferber olur. Anna'nın itiraf görüntülerini seyrettirirler ama Kahraman inanmamakta kararlıdır. Memik ve Celeyir kahvede karşılaşırlar. Tabi eski günlerdeki gibi düello havası eser. Kadir'in Anna'dan uzaklaşması için Ökkeş ve Heyriye yeni gelin adayı aramaya başlarlar. Kahraman yardım istemek için bir kez daha babasına gider. Celayir Usta ve Kahraman'ın sözleri rüyasına bile giren Memik Usta dükkana dönmeye karar verir. Ve işler düzelmeye başlar. Katina cephesinde de bir sürpriz vardır. Hiç beklemediği bir arkadaşıKatina'ya belki kırk yıldır beklediği haberi verir. Atina'da Dışişleri Bakanı düğün hazırlıkları için Stavro'yu sıkıştırırken,Gaziantep Valisi de Kahraman'ı yanına çağırtır. Yunan Başkonsolosluğu'nda Nazlı ve Niko şerefine bir yemek tertip edilmiştir.Celayir Usta dükkanda terör estirmektedir. Bu arada Kahramanlar'ın dükkanına iftira atıp valiliğe şikayet etmeyi planlamaktadır. Ökkeş'e olan borcunu ödeme günü yaklaşmakta olan Kahraman'ın sinirleri bozulur, çünkü parayı denkleştirememiştir. Son çare olarak evi satmayı düşünür.
   
 14. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Yabancı Damat Dizi Özetleri

  19. Bölüm

  Memik, Atina'yı birbirine katıyor

  Memik, Atina'ya gitmeye karalıdır. Nazlı ve Niko, 200 bin dolarlık bir reklam filmi teklifi alır. Tek engel Kahraman'ın ikna etmektir. Celayir'in dükkan için yeni bir promosyonu vardır; viagra baklavaları. Kadir, Anna'nın gidişinden üzgündür. Hayriye ve Ökkeş, Meral'le evlenmesi konusunda ısrarlı davranınca Kadir restini çeker. Etfalya (babaanne) gazetede Niko'nun bir Türk kızıyla nişanlandığı haberini okur ve ilk uçakla Atina'ya gelir. Memik'in Atina'ya gidişinden kendini suçlayan Ruşen, Döne'yi istemeye gelen Hamit'i yine evden kovar. Atina'ya gittiklerinden beri hiçbir sorun yaşamayan Nazlı ve Niko büyük bir engelle karşılaşır. Türk düşmanı Etfalya ve Yunan düşmanı Memik yemeği basıp, ortalığı dağıtır. Kahraman bütün bu rezilliğe inanamazken Memik başına bir bela daha açar. Parlamento binası içinde olay çıkarmaktan gözaltına alınır. Etfalya, Nazlı'yı tanımak istediğini söyleyince Nazlı ve Niko onu ziyarete gider. Ama ortalık birbirine girer.
   
 15. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Yabancı Damat Dizi Özetleri

  Bekarlığa veda ve kına gecesi

  Feride ve Kahraman kızlarının evleneceğini düşündükçe mahzunlaşır.

  Nazire, Ruşen' in artık onu beğenmediğini ve sevmediğini düşünür. Komplekse girer. Bir de Ruşen' i mayolu mankenleri seyrederken görünce kendini değiştirmeye karar verir.

  Kahraman Feride' nin zoruyla Ökkeş' e düğün davetiyesi götürür. Böylece iki eski dost arasındaki buzlar erir. Buna en çok sevinenlerden biri Hamit' dir. Ökkeş Usta' dan Kahraman Usta ile Döne meselesini konuşmasını isteyecektir.

  Niko ve ailesi düğün hazırlıkları için Atina' ya gider. Eftalya' ya Niko' nun sünnet olmadığını söylerler. Ama inandırmak için Niko pantolonunu indirmek zorunda kalır.

  Celayir ve Rabia tesadüfen tanışırlar. Aralarında elektriklenme olur. Celayir' in niyeti ciddidir.

  Nazire' nin yeni imajını gören kerkes taş kesilir.

  Gaziantep' te Nazlı' ya kına gecesi, Atina' da da Niko' ya bekarlığa veda partisi düzenlenir.

  Niko' nun partisinde bir sürpriz vardır. Ama bu sürpriz Nazlı' nın hiç hoşuna gitmeyecektir.
   
Yabancı Damat Dizi Özetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yabancı Ressamlar Hakkında Özet Bilgiler

  Yabancı Ressamlar Hakkında Özet Bilgiler

  yabancı ressamlar yabancı ressamların hayatı ressamların isimleri ressamlar ünlü ve eserleri Aelst, Willem van ( 1627 Delft – 1683 Amsterdam ) Hollandalı ressam. Natürmort çalışmıştır. Barok Dönemi sanatçısıdır. Amcası Evert van Aelst ( 1602 -1657 ) aynı zamanda öğretmeniydi. Erken yaşlardan itibaren natürmortlarıyla tanınmaya başladı. 1643’te Delft’teki ressam locasına üye oldu. 1645...
 2. Acemi Cadı Dizi Özeti

  Acemi Cadı Dizi Özeti

  1. bölüm Ayşegül, annesi ve babası yurtdışında çalıştığı için Melda ve Selda adlı çılgın iki halası ile birlikte yaşamaktadır. Ancak bu tablo aldatıcıdır. Yeni okuluna alışmaya çalışan Ayşegül'ü 16.yaşına bastığı gün büyük bir sürpriz beklemektedir. Bu büyük sürpriz Ayşegül'ün hayatını tamamen değiştirir ve bir daha hiç bir şey eskisi gibi olmaz.Yıllardır kendisinden saklanan sırrı,...
 3. Yabancı damat hapiste

  Yabancı damat hapiste

  Vay canına bee :)Uyuşturucuya bulaşmayan kalmadı...:sinir: Yunanlı eşi Yorgo Seitaridis'ten ayrılan manken Tuğçe Kazaz, eski aşkı Kenan Doğulu'ya 'Yeniden başlayalım' demek için Bodrum kıyılarını turluyor. Yalıkavak'ta 'Seebee' (Deniz Arısı) adlı teknede görüntülenen Kazaz, koy koy gezerek teknesinde tatil yapan Kenan Doğulu'yu arıyor. Bir aydır Doğulu'nun yakın arkadaşı Volkan...
 4. Yabancı damat !!!

  Yabancı damat !!!

  MERHABALAR... arkadaşlar bazılarınız bilir uzun süredir bir ilişkim var . ve evlenmeye kadar geldik . yanlız bizim damat arap . yani ürdün asıllı . o türkiyeye gelecek ve burada yaşayacağız . ama yakınlarım kızıyor araplar pis olur ürdünlüler pis olur falan . sadece annem destek oluyor . siz olsanız ne yapardınız farklı ülkeden arap bir insana aşık olsnız ... kafayı yicem ve o beni çok...
 5. YERLİ VE YABANCI DİZİ ARŞİVİ

  YERLİ VE YABANCI DİZİ ARŞİVİ

  60 TB DEV ARŞİV VE 10 YILLIK DENEYİM ÖZEL TASARIM DEV ARŞİV YERLİ VE YABANCI DİZİ ARŞİVİ ANİME VE ÇİZGİ FİLM ARŞİVİ 4500 FİLMLİK DEV YEŞİLÇAM ARŞİVİ KORE DİZİLERİ ARŞİVİ HİNT FİLMLERİ ARŞİVİ BLURAY FİLM ARŞİVİ MEGA BOX SET ARŞİVİ- ÖZEL SETLER BULUNMAYAN BELGESELLER MEGA ARŞİV LİSTEDE OLMAYAN TÜM İSTEKLERİNİZİ dizifilm@dizifilmmerkezi.com iletişim adresine iletebilirisiniz. TÜM ARŞİV VE EN...

Sayfayı Paylaş