Yağmurlu havada okunabilen reklam

E

EspanOL

Forum Okuru
Yağmurlu havada okunabilen reklam
[Kuru havada böyle :

Yağmur başladığında böyle :

Ve yağmur devam ederken de böyle :

Yagmurlu bir agac gibi islak hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
yağmurlu havalarda ne düşünürsünüz yağmurlu havalarda ne düşünürsünüz
Merhaba arkadaşlar. Şu an bulunduğum şehirde yağmur yağıyor. Elimde kahve pencerenin önünde dışarıyı seyrediyorum aklımdan türlü türlü şeyler geçiyor. Yağmur beni hep duygusallaştırmıştır sizler peki şu an yağmuru izliyor olsanız aklınızdan neler...
Soru-Cevap 3
yağmurlu bir gündü... yağmurlu bir gündü...
Yağmurlu bir gündü zil çaldı tenefüse çıktım arkimla dışarı çıkcaz niyeyse artık.Arka kapıdan çıkıp okulun arka tarafında gezelim dedik.Kapının önündeki merdivenler mermer hava yağışlı ben bir düştüm pat pat die etekle bütün...
Eski Okul Anılarınız 6
Yağmurlu havalar için şık şemsiye modelleri Yağmurlu havalar için şık şemsiye modelleri
şık şemsiye cvp rengarenk şemsiyeler şemsiye modelleri al satın almak önemli değil arkadaşlarım satın alacaksınız ama en güzel ve değişik şemsiye modellerini aşağıdan ekleyeyim sizlere sonra isterseniz...
Moda Güncel 2
Yağmurlu Gün Yapımı..... Yağmurlu Gün Yapımı.....
baştan söyleyeyim bu ders biraz uzun nedeni ise detaylı anlatmam..7'den 70 her kes anlasın diye :wink: YAĞMURLU GÜN 1.adım:Öncelikle file>open'dan dildiğiniz bir resmi...
Photoshop 1
Yagmurlu bir agac gibi islak Yagmurlu bir agac gibi islak
Sen Benim Hiçbir Şeyimsin Sen benim hiçbir şeyimsin Yazdıklarımdan çok daha az Hiç kimse misin bilmem ki nesin Lüzumundan fazla beyaz Sen benim hiçbir şeyimsin Varlığın yokluğun anlaşılmaz Galiba eski liman üzerindesin Nasıl karanlığıma bir...
Aşk Şiirleri 0