yağmurlu havalarda ne düşünürsünüz

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
yağmurlu havalarda ne düşünürsünüz
Merhaba arkadaşlar. Şu an bulunduğum şehirde yağmur yağıyor. Elimde kahve pencerenin önünde dışarıyı seyrediyorum aklımdan türlü türlü şeyler geçiyor. Yağmur beni hep duygusallaştırmıştır sizler peki şu an yağmuru izliyor olsanız aklınızdan neler geçer merak ettim doğrusu:)

Yağmurlu havalarda ne düşünürüm güzel bir soru :) Eskiden çok çok yağmur yağdasa okula gitmesem battaniyenin altında çizgi film yada güzel bir film izlesem, annem çorba yapsada içsem diye düşünürdüm. Şimdi büyüdüğüm için yağmurda gezmeyi düşünüyorum, şimdilerde yağmurda korunacak yer buldu isem, " Allah bu yağmurda çalışmak zorunda olanların yardımcısı olsun " şeklinde düşünüyorum. Ya da, " bu yağmurlar berekettir yaza iyi olcak " diye düşünüyorum.

Yağmuru bende çok sevenlerdenim. Kış ayları gelse yağmur yağsada yağmurun altında yürüsem diye düşünürdüm şu günlerde aman kış gelmesin yağmur yağmasın çocuklarım hasta olmasın diye düşünüyorum. Bende eskiden yağmur yağarken battaniye altına girip eski türk filmleri seyretmeye bayılırdım ama şimdi artık ne buna fırsatım nede zamanım oluyor. Gerçi eskiden tat bulduğunuz şeylerde zamanla bu değerlerini kaybediyor.

Geri