1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Yalan Dünya Bartu Küçükçağlayan Resimleri

  Konu, 'Yalan Dünya' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Yalan Dünya Orçun Resimleri Yalan Dünya Bartu Küçükçağlayan Resimleri Bartu Küçükçağlayan Fotoğrafları


  Dün sizlere biyografisinide sunmuştuk Bartu küçükçağlayan'ın... Bu gün ise Yalan Dnüya dizisinin sevenler için Bartu Küçükçağlayan resimlerini sunuyoruz yani dizide ki Orçun resimlerini :)

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

   
Yalan Dünya Bartu Küçükçağlayan Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Bartu Küçükçağlayan hayatı

  Bartu Küçükçağlayan hayatı

  Bartu Küçükçağlayan kimdir Bartu Küçükçağlayan biyografi Yalan dünya adlı dizide Orçun karakterini canladıran Bartu Küçükçağlayan'ıın biyografi bilgilerine yer veriyoruz bu yazımızda Melek'ler. Bartu Küçükçağlayan hakkında bilmediklerinizi ve merak ettiklerinizi bu yazımızda öğrenebilirsiniz. Bartu Küçükçağlayan Bartu Küçükçağlayan (d. 1983 Eskişehir), müzisyen, tiyatro ve televizyon...
 2. Yalan Dünya Gupse Özay Resimleri

  Yalan Dünya Gupse Özay Resimleri

  Yalan Dünya Nurhayat Resimleri Yalan Dünya Gupse Özay Resimleri Gupse Özay Fotoğrafları Yalan Dünya adlı dizide Nurhayat karakterine can veren başarılı oyuncu Gupse Özay fotoğraflarını, dizi hayranları için ve meraklı Melek'lerimiz için, bu sayfamızda paylaşıyoruz arkadaşlarım. :)
 3. Yalan Dünya Tuna Orhan Resimleri

  Yalan Dünya Tuna Orhan Resimleri

  Yalan Dünya Tufan Resimleri Yalan Dünya Tuna Orhan Resimleri Tuna Orhan Fotoğrafları Elveda Rumeli dizisinde Terzi Asan (Hasan değil Asannn) :) rolünü canlandıran usta tiyatrocu ve oyuncu Tuna Orhan, Yalan dünya dizisinde de rol alıyor. Başarılı bulduğum bu oyuncunun resimlerini sizlerle paylaşıyorum melek'ler:)
 4. Yalan Dünya Nihal Yalçın Resimleri

  Yalan Dünya Nihal Yalçın Resimleri

  Yalan Dünya Açılay Resimleri Yalan Dünya Nihal Yalçın Resimleri Nihal Yalçın Fotoğrafları Dün sizlerle başarılı oyuncu Nihal Yalçın'ın biyografisini paylaşmıştık. Şimdi ise Yalan Dünya dizisiyle gündemimize gelen Nihal Yalçın resimlerini paylaşıyor ve dizi oyuncularına başarılar diliyoruz :)
 5. Bartu Küçükçağlayan İkinci Rolle Ekranlarda!

  Bartu Küçükçağlayan İkinci Rolle Ekranlarda!

  yalan dünya orçun bartu küçükağlayan haberleri Sevgili melekler, reyting rekortmeni komedi dizisi Yalan Dünya'da kahkaha fırtınası kopmaya devam ediyor. Gonca Vuslateri'nin dizide ikinci karakter olarak Vasfiye Teyze'yi canlandırmasının ardından dizinin Orçun'u Bartu Küçükçağlayan da bu bölümde 55 yaşındaki yaşlı bir karakteri canlandıracak. “Yalan Dünya”nın 'Orçun'u Bartu Küçükçağlayan,...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş