1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Yalan Dünya'nın Çağatay'ı Hakan Meriçliler Sevgilisinden Ayrıldı

  Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  hakan meriçliler hakan meriçliler haberleri
  yalan dünya çağatay  Sevgili melekler, her hafta Yalan Dünya dizisiyle evlerimize konuk olan başarılı ve sempatik oyuncu Hakan Meriçliler sevgilisinden ayrılmış. Etrafında aşırı kıskançlığıyla tanınan Yalan Dünya Çağatay karakterine hayat veren Hakan Meriçliler sevgilisi Senem Kuyucuoğlu tarafından terk edildi. Haberin detayları şöyle..


  < Konu Resmi..>  "Yalan Dünya" dizisinde canlandırdığı 'Çağatay' karakteriyle beğeni toplayan Hakan Meriçliler, bir süredir aşk yaşadığı manken Senem Kuyucuoğlu tarafından terk edildi. Meriçliler'in kıskançlığına dayanamayan Kuyucuoğlu ilişkiyi bitirme kararı verdi. Daha önce bir arkadaş ortamında tanışarak ilişki yaşamaya başlayan çift sık sık magazin gündeminde yer aldı. Bir süre sonra haklarında çıkan ayrıldıklarına dair haberleri yalanlayan çift, her daim birlikte görünerek 'mutluyuz' imajı çizdi. Ancak bu portre fazla uzun sürmedi. Kuyucuoğlu gittiği heryere ve tüm arkadaşlarına karışarak devamlı kavga çıkaran Meriçliler'i daha fazla alttan alamadı.

  'Evi terketti'

  Yakın çevresi tarafından çok kıskanç bir yapısı olduğu iddia edilen Meriçliler'e, manken Kuyucuoğlu daha fazla dayanamadı. Arkadaşlarıyla birlikte dışarı çıktıkları bir akşamda yine Hakan Meriçliler'in kıskançlığı yüzünden çıkan tartışma sonucu Senem Kuyucuoğlu mekanı terk ederek ilişkilerine son noktayı koydu. Bir daha asla barışmayacağını yakın arkadaşlarına söyleyen Kuyucuoğlu Hakan Meriçliler'le birlikte yaşadığı evden de ayrıldı.


   
Yalan Dünya'nın Çağatay'ı Hakan Meriçliler Sevgilisinden Ayrıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yalan Dünya Hakan Meriçliler Resimleri

  Yalan Dünya Hakan Meriçliler Resimleri

  Yalan Dünya Çağatay Resimleri Yalan Dünya Hakan Meriçliler Resimleri Hakan Meriçliler Fotoğrafları Şimdilerde Yalan Dünya adlı dizide Çağatay rolünü canladıran başarılı oyuncu Hakan Meriçliler resimlerini, diziyi sevenler ve meraklı melek'ler için bu sayfamızda paylaşıyoruz arkadaşlarım:)
 2. Yalan Dünya'nın Orçun Karakteri Yalan Çıktı !

  Yalan Dünya'nın Orçun Karakteri Yalan Çıktı !

  Meyve veren ağaç her zaman taşlanmıştır meleklerim. Şimdide bu çıktı başımıza. Neymiş Orçun yalanmış. Yahu yalan olsa ne oluuuur olmazsa ne ? Adamlar oynuyor işte. Herkes birbirinden esinleniyor. Hiç sevmiyorum ve hoşlanmıyorum böyle haberlerden. İşte Detay kızlar. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren seyircinin büyük ilgisini çeken Yalan Dünya dizisinin Orçun'u çakma çıktı. Gülse...
 3. Hakan Meriçliler Resimleri

  Hakan Meriçliler Resimleri

  Hakan Meriçliler Resimleri de eklerseniz sitenize çok sevinirim.
 4. Hakan Meriçliler (Çağatay) Fotoğrafları

  Hakan Meriçliler (Çağatay) Fotoğrafları

  Hakan Meriçliler Fotoğrafları Hakan Meriçliler Foto Arşivi Yalan Dünya dizisinin sevilen karakterlerinden Çağatay'ı canlandıran ünlü seslendirme sanatçısı Hakan Meriçliler'in fotoğraflarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :)
 5. Hakan Meriçliler Hayatı Biyografisi

  Hakan Meriçliler Hayatı Biyografisi

  Hakan Mericliler Hayatı Hakan Mericliler Biyografisi Yayınlandığı ilk bölümden beri izleyiciyi kahkaha bombardımanına tutan komedi dizisi Yalan Dünya her karakteriyle sevenlerini büyülüyor melekler :) Bu yazımızda ise sizlere Çağatay karakteriyleartan bir başarı grafiği çizen usta tiyatrocu Hakan Meriçliler'in hayatıyla ilgili kısaca bilgiler vereceğiz :) Hakan Mericliler Namı: Karabatak...

Sayfayı Paylaş