1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Yalın - İstanbul Benden Büyük

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ne güzel geçiniyorduk bize ne oldu böyle Hep beraber ağlıyorduk bize ne oldu söyle
    Okudum birer birer yazdığın notları
    Hep ayrılığı söyler hep bir kaçış satırları

İstanbul benden büyük onla başa çıkamam
    Küçücük ellerimle seni geri alamam

Ne güzel geçiniyorduk bize ne oldu böyle
    Hep beraber ağlıyorduk bize ne oldu söyle
    Okudum birer birer yazdığın notları
    Hep ayrılığı söyler hep bir kaçış satırları

Sessiz tatsız çaresiz kaldım

Yalın - İstanbul Benden Büyük konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. büyük beden giyim

büyük beden giyim

büyük beden kıyafetler büyük beden giyim battal kıyafetler hamile kıyafetleri büyükbedengiyim büyük beden giyim de hem şıklık hem zerafet hemde sportiflik göz önünde.kendiyle barışık olan hanımlar bunlar sizin için:):)*MeÇHuL*
  2. Yalın -Ah be kardeşim

Yalın -Ah be kardeşim

Aynaya baktım senden ötesi yok aynayı sev Radyoda sevdiğin şarkı çalmış radyoyu sev Kalbini baktığın kadın başkasınınmış iyimi Git patlat bu kafayı şimdi Git patlat bu kafayı şimdi Bazen herkesten sıkıldığım oluyor Fişi çek git dükkanı kapatasın geliyordur Kavgası tasası savaşı aşkı derdi Ah be kardeşim başın öne geldi Ah be kardeşim başın öne geldi Ah be kardeşim başın öne geldi Sonraya...
  3. yalın-ah be kardeşim

yalın-ah be kardeşim

Aynaya baktım senden ötesi yok aynayı sev Radyoda sevdiğin şarkı çalmış radyoyu sev Kalbini baktığın kadın başkasınınmış iyimi Git patlat bu kafayı şimdi Git patlat bu kafayı şimdi Bazen herkesten sıkıldığım oluyor Fişi çek git dükkanı kapatasın geliyordur Kavgası tasası savaşı aşkı derdi Ah be kardeşim başın öne geldi Ah be kardeşim başın öne geldi Ah be kardeşim başın öne geldi Sonraya...
  4. Büyük Beden Yazlıklar

Büyük Beden Yazlıklar

Büyük beden meleklerim yazın nasıl şık görüneceğinizi kara kara düşünmekten vazgeçin bu modellere bir bakın hepsi harika.
  5. büyük beden burada :)

büyük beden burada :)

merhaba hanımlar, burada elimden geldiğince büyük beden kadınların nasıl giyinmesi gerektiği konusundan bahsetmeye çalışacağım. hiç şüphesiz Türk kadınları olarak bir çoğumuzun başının dertte olduğu en temel konular arasında yer alır fazla kilolarımız. hepimiz defalarca sonuç alamadığımız belki de sonuç almak için zaman tanımadığımız diyetlerle boğuşuyoruz yıllardır. biz bu uzun vadede sonuç...

Sayfayı Paylaş