1. esena

  esena Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  14 Ocak 2008
  Mesajlar:
  3.498
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  TRABZON

  Yalın nasıl kadınlardan hoşlanır!.. Yalın’ın sevgililerinin ortak özelliği ne? öğrenm

  Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

  yalının özel hayatı yalının sevgilileri yalın özel hayatı özellikleri < Konu Resmi..>
  P { margin: 0px; }
  Herkesin bağıra bağıra eşlik ettiği o güzel aşk şarkılarının yaratıcısı Yalın kendi içinde nasıl biri? Yalın en 'yalın' halini yani hayata bakışını, yaşamını, dostlarını, kadınları ve evliliğe dair düşüncelerini Marie Clarie'e anlattı..

  MÜZİK ÜZERİNE

  Müzik benim için hayat. Başka türlü yaşayabileceğimi düşünmüyorum. Şarkı söylemeden, beste yapmadan yaşayamam...
  HAYATIMIN ŞARKISI
  Wild World ve John Lennon'ın 'Imagine'ı hayatımın şarkıları. Şimdilerde de sık sık 'Cold Play' dinliyorum.

  FRANSIZ KÜLTÜRÜ
  Çok ayrı bir kültür ve hayata bakış açısı kazandırdı bana Fransız Lisesi'nde okumak. En yakın arkadaşlarımı bana kazandıran okuldu. Fransız liseleri insana farklı bir duruş kazandırıyor. Sosyal bir hayat görüşü sunuyor. Çok gurur duyuyorum bir Fransız Lisesi mezunu olduğum için.

  MODAYA BAKIŞI
  Modayı takip ediyorum ve seviyorum ama
  moda olanı giymiyorum. Modayla ilgili önceden hissettiğim bir şey oluyor ve onları uyguluyorum aslında. Eskiyle yeniyi birleştirmek hoşuma gidiyor. Mesela Ray-Ban'in bu yıl çok moda olan Wayfarer model gözlükleri geçen yıl karşıma tesadüfen çıkmıştı. Moda aslında geriye giden bir şey. Eskiye dönüş hep var. Alexander McQueen ve Costume National'i, ayrıca Japon tasarımcıları çok beğeniyorum. Londra'da küçük butikler var, oralardan Japon tasarımcıların ürünlerini bulabiliyorum.

  HAYATININ İLK ÜÇÜ
  Sevdiğim insanlar, müzik ve yemek...

  AŞK ÜZERİNE
  Aşk yaşamın kaynağı, aşkın bin türlü çeşidi var, sadece karşı cinse olan aşktan bahsetmiyorum. İnsanın hayatını sürdürebilmesi için sevgi ve aşk gibi duyguları tatması lazım.

  MÜTEVAZILIK ÜZERİNE
  İnsanların benim mütevazı olduğumu düşünmesinin sebebi, benim her başarıyla biten işin ardından, yeni bir proje için düşünmeye başlamam olabilir. 'Ben oldum artık' diye düşünmüyorum hiçbir zaman. Kafamda hep bir adım ötesini düşündüğüm için nelere sahip olduğumu algılayıp onlarla övünmüyorum.

  MÜZİK GENLERİ
  Babam gitar çalıyordu hobi olarak, annem de lisede bir grubun solistiymiş. Bir tek annemin amcası müzikle profesyonel olarak ilgiliymiş, Türk Sanat Müziği besteleri yapıyormuş. Ayrıca kuzenim de müzisyen; tombmaster.

  YAKIN GELECEK ÜZERİNE
  Yakın gelecekle ilk planlarımdan bir tanesi ekimden itibaren Los Angeles'ta yaşayacak olmam. Yurtdışında bir albüm yapmak istiyorum.

  ANNEANNESİ ÜZERİNE
  Anneannemi kaybetmeye alışmak zorundayım... Yokluğuna! Çok büyük bir kayıp benim için. Üçüncü albümümü ona ithaf ettim.

  BOŞ ZAMANLAR
  Şarkı yazmak için özel zaman yaratıyorum. Ayrıca çok film izliyorum. Çünkü film, hayal gücünü çok geliştiriyor... Arkadaşlarımla playstation da oynuyoruz. Spor yapıyoruz; basketbol, pin pon, squash gibi...

  ROMANTİK YALIN
  Romantizm konusu biraz karışık. Planlanmış romantizme karşıyım. Romantizm
  doğal olmalı, bir mum yakarak oluşturulan romantizmi çok antipatik buluyorum; bir bakış, bir an, her şey romantik olabilir, mekan ya da zaman önemli değil.

  ALBÜMLER...
  Birinci albümüm ilk heyecan. Ondaki şarkılar yılların birikimiyle oluşmuş. O şarkılar insanlara ulaşmak için uzun zaman beklediler, daha naifler. Ondan sonraki albümlerimdeki şarkılar daha az beklediler ama bu sefer de hayatın getirdikleri onlara yansıdı. Albümler arttıkça kıyaslamaya ve daha iyisini yapmaya olan çaba da artıyor.

  PLANLAR...
  Bu yaz konser var, 7 Ağustos'ta Rumeli Hisarı'nda, 16 Ağustos'ta Bodrum Antik Tiyatro'da. Arada da tatil yapmaya çalışacağım. Bir arkadaşımın çok güzel bir tatil teklifi var; teknesiyle Akdeniz'de zaman geçireceğiz...

  EVLİLİK HAKKINDA
  Yakın gelecekte evlilikle ilgili bir planım yok. 35 yaşımdan sonra düşüneceğim bir konu evlilik. Belki de hiç evlenmem... Sevgili olmak daha güzel galiba.

  TATİL YAPAMAMAK ÜZERİNE
  Uzun zamandır tatil yapmıyorum. Ne zamandır denize girmiyorum mesela. Biraz güneşlendikten sonra denize girip, hafif esintili bir yerde hamakta uyumak istiyorum.

  HAYALLER
  Çok fazla hayalim var. Müzikle ilgili en büyük hayalim beni dinleyen insan sayısını artırmak. İnsanlara sadece müzik yoluyla ulaşmak da değil hayalim; ideolojiye, hayat görüşüyle de ulaşmaktan bahsediyorum. O yüzden de sözlerini benim yazmam şart. 35 yaşımdan sonra bir yelkenli alıp Güney'de zaman geçirmeyi istiyorum

  EKONOMİ ÜZERİNE
  Matematikle aram çok iyi. Birtakım verileri kullanarak, kendine bir yol yaratıp sonuca ulaşmak beni çok heyecanlandırıyor. Ekonomiyi sadece parayla ilişkilendirmemek gerek. Biraz da hayatı nasıl yaşayacağınızı size öğreten bir konu.

  KADINLAR HAKKINDA
  Kadınlardan vazgeçemem. Cıvıl cıvıl, güler yüzlü, hareketli, çenesi düşük kadınlardan hoşlanıyorum.
   
Yalın nasıl kadınlardan hoşlanır!.. Yalın’ın sevgililerinin ortak özelliği ne? öğrenm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Olgun Erkek Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

  Olgun Erkek Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

  oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır yay burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır oğlak yengeç olgun erkekler nelerden Bu erkeği elde etmek çok zordur. çünkü ne istediğini gerçekten çok iyi bilir. Duygularını ve mantığının çok iyi dengeleyebilen bu erkekler, kolay teslim olmazlar. Zekidir ve karşında boş bir kadın görmek istemezler. O tartışabilmeli ve kıyasıya söz düellosu...
 2. erkekler neden hoşlanır?

  erkekler neden hoşlanır?

  erkek hoşlanırsa erkekler hangi sözlerden hoşlanır erkek hangi sözlerden hoşlanır erkekler konulardan en çok Erkekleri anlamak her ne kadar kadınlar için yıllar alsa da siz siz olun bazı ipuçlarını görmekten kaçmayın. Aslında erkeklerin yapılmasından hoşlandıkları şeyleri uygulamak çok zor değildir. Yeter ki onu baştan çıkarmayı bilin. Heyecan Erkekler de kadınlar gibi heyecanın...
 3. Buluş yapan bilim adamlarının ortak özellikleri nelerdir

  Buluş yapan bilim adamlarının ortak özellikleri nelerdir

  Buluş yapan bilim adamlarının ortak özellikleri nelerdir, bilim insanlarının ortak özellikleri maddeler halinde BİLİM: Tarafsız gözlem ve deneylerle elde edilen düzenli bilgiler topluluğudur. Bilim Adamının Özellikleri Bilim adamı meraklıdır ve iyi bir gözlemcidir. Bilim adamı karalıdır. Şüphecidir. Çalışmalarının sonucuna ulaşıncaya kadar sürdürür. Bilim adamı objegtif ve titizdir....
 4. Rna ve Dna'nın Ortak Özellikleri Nelerdir?

  Rna ve Dna'nın Ortak Özellikleri Nelerdir?

  Dna Ve Rna'nın Ortak Özellikleri nelerdir Dna Ve Rna'nın Özellikleri Okul yıllarından hatırladığımız DNA ve RNA nın ortak özellikleri aşağıda ki gibidir melekler :) İkiside Protein sentezinde görevlidir. Yapı ve özellikleri aynıdır. DNA ve RNA'nın yapısındaki bazlar aynıdır. Bunlar Adenin - Guanin - Sitozin(Citozin)'dir.
 5. peygamberlerde bulunan ortak özellikler nelerdir

  peygamberlerde bulunan ortak özellikler nelerdir

  Din ödevim var melekler bana yardım edermisiniz acaba ? Konum şu ; peygamberlerde bulunan ortak özellikler nelerdir?

Sayfayı Paylaş