Yaninda Staj Yapilacak Avukat:

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Yaninda Staj Yapilacak Avukat:
Madde 22 - Avukat yanında staja başlıyabilecekleri Cumhuriyet savcılığınca baroya bildirilenler, evvelce dilekçelerinde gösterdikleri ve muvafakatini aldıkları avukat yanında staja başlarlar. Baro başkanının isteği veya ilgililerin başvurması üzerine, baro yönetim kurulu, stajın dilekçede gösterilenden başka bir avukat yanında yapılmasına karar verebilir. 17 nci maddenin 3 üncü bendinde yazılı belgeyi almak imkanını bulamıyan adayların hangi avukat yanında staj göreceğini baro başkanı tayin eder.
Avukat, ikinci ve üçüncü fıkralardaki hallerde stajiyeri kabul zorunluluğundadır

kimlerin yanında başı açık gezilir? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Balığın yanın da yoğurt yenirse zehirlenir miyiz? Balığın yanın da yoğurt yenirse zehirlenir miyiz?
Balık tüketen birçok kişinin tartıştığı konulardan biri olan "balığın yanın da yoğurt yenirse zehirler mi? yönün de oluyor. Daha önce sizlerle yine balık tüketimin de çok tartışılan sorulardan birisi olan "balığa limon sıkılır mı" sorusuna yanıt...
Faydalı Bilgiler 1
Aldatılıp eşinin yanında çocukları için duran varmı benimki seni aldatmadım dıyıp duruyor Aldatılıp eşinin yanında çocukları için duran varmı benimki seni aldatmadım dıyıp duruyor
Benım hislerim cok kuvetlıdır ne zamn bişey hıssetsem kurcalasam mutlaka altından bısey cıkar. Ama ben cok yoruldum cocuklarım var bırakıp gıdemıyorm onlatın bana ihtiyacı var bir yandanda ömğr boyu bu azapla yaşamak istemiyor Allahım sen beni...
Bilmedikleriniz 0
Fantomalt veya Protifar kullanıp yan etkilerini gören varmı Fantomalt veya Protifar kullanıp yan etkilerini gören varmı
Benim bebeğim 1 yaş 1 aylık doktorumuz kilo alamadığı için bu mama mı diyeyim ilaçmı bunu önerdi kullanan varmı bebeğine acaba yan etkileri filan varmı mama değil anladığım kadarıyla mamaya katılan bir ilaç bebeğime çok ilaç verme taraftarı da...
Bilmedikleriniz 1
CYMBALTA ve Depakin kullananlar yan etki vs var mı CYMBALTA ve Depakin kullananlar yan etki vs var mı
Selamlar kızlar yaklaşık bundan iki ay kadar önce geçmeyen baş ağrılarım ve hayattan bezmişliğim ile ilgili bi beyin cerrahına gittim neyse tahliller yapıldı herşey yapıldı ve doktorum bana Cymbalta ve Depakin 500 mg verdi. Cymbalta ilacını günde...
Bilmedikleriniz 1
kimlerin yanında başı açık gezilir? kimlerin yanında başı açık gezilir?
Namazda kadın neden kapanır kimlerin yanında başı açık gezilir?
Dini sorularınız ve cevapları 5