YanLış AnLıyorum Seni ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zakkum - Anlıyorsun

Zakkum - Anlıyorsun

kokusu mu sinmis yastigina, uykuna gem vurmus arzusu mu dinmis yoklugunda, gozlerine perde dusmus gizlice akan gozyasinda, yanaklarin suyunu cekmis sarkisi mi bitmis kulaklarinda, gece yarisini coktan gecmis anliyorsun bitecek gozlerin renkten dusecek sancilarin, henuz bir bebek gitgide buyuyecek biliyorsun bitecek gozlerin yorgun dusecek yanlizlik, henuz bir bebek gunden gune buyuyecek...
  2. Büyüdüm Sanırım AnLıyorum Seni...

Büyüdüm Sanırım AnLıyorum Seni...

Yüreğimdeki sancılar bıraktığın yerde. İçimde hayata "Merhaba" demenin gecikmişliği var. Hani ben biraz erken gelseydim dünyaya ya da sen geç gelseydin diyorum. Yıllar önce karşılaşsaydık keşke. O zaman bu gecikmişlik başımı bu kadar ağrıtmazdı ve böylesi tükenmezdim. Oysa ben, bir ömrü seninle geçirmek isterdim ve sana adanmışlığım hiç yıpratmazdı beni biliyor musun ?.. Şu...
  3. Eşiniz sizi anlıyor mu?

Eşiniz sizi anlıyor mu?

İki yabancının aynı çatı altında bir ömür geçirmesini imkansız bulanların sayısı giderek artıyor. Kadın erkek ilişkilerinde, aynı evin paylaşılması bazı sorunları da beraberinde getiriyor. Bazı erkekler, hayatlarını paylaştıkları kadınları acımasız bir şekilde eleştiriyorlar. Bazıları ise hayatlarındaki kadına anlayışlı ve hoşgörülü davranıyorlar. Sizin durumunuz nasıl? Soruları doğru...

Sayfayı Paylaş